Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nem működik helyesen az Egészség alkalmazásom iPhone7 telefonon?

Régebben semmi baj nem volt vele, ellenben pár hete éjféltől reggel 8ig 0,24km-t számol minden órában miközben alszom. De olyan is van, hogy egész nap, 0-24óráig számolja ugyanezt, miközben megyek ide-oda.

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Apple, egészség, alkalmazás, lépésszámláló

ápr. 6. 21:25  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Rajzolás telefonon. Hogyan?
Telefonon random újraindul, nem komplett újraindításról van szó? (Többi lent. )
Hogy tudom a telefonon kikapcsolni, hogy a fénykép készítésnél ne rakja rá, hogy milyen fajta telefonnal készült?
Sony Xperia M4 aqua telefonon hogy tudom beallitani, hogy az osszes alkalmazasom az sd kártyára mentse?
Vettem egy Samsung Galaxy Expresst és annyit szeretnék kérdezni hogy:Ezen a telefonon csak 2db letöltött alkalmazásom van és a rendszer azt irja ki hogy a memoria majd nem...
Samsung telefonon, hogy lehett hosszú képernyőképet csinálni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!