Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy Note 9-en a Chrome...

Galaxy Note 9-en a Chrome leblokkolódott egy ismeretlen lettonsca nevű weblap miatt?

Figyelt kérdés

[link]

Az engedélyezésére nem kattintottam rá, mert féltem, a letiltásra pedig hiába kattintok, nem tűnik el. A baj az, hogy a Chromet nem engedi használni, nem jön elő.



#Chrome #lettonsca
2019. ápr. 7. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
ezé kell letölteni ismeretlen forrásokból fizetős alkalmazásokat ingyen :D
2019. ápr. 7. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Töröld kia futó alkalmazásokat aztán inditsd ujra a Chromet
2019. ápr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Töröld a böngésző adatait, ha nem segít akkor nyomj egy gyári visszaállítást. Legközelebb csak play áruházból szedj le alkalmazásokat.
2019. ápr. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kizárólag a Play áruházból származó program van a telefonomon és egy ismerősömnél is. .... és nálunk is ez a probléma ....
2019. ápr. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
73%
A CHROME hírei közé beerőszakolt REKLÁM UTÁN jelentketik a probléma.
2019. ápr. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
47%

Az # 1/ .. válaszban vbalázska irja:


" .. ezé kell letölteni ismeretlen forrásokból fizetős alkalmazásokat ingyen :D .."


" .. A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad. .. "


----------


Úgy látszik Ő már csak tudja az okot, mert Ő is ismeretlen forrásból töltöget ?


Bírál, ahelyett, hogy biztosan tudná mivel vádaskodik.


Nézd csak meg, a # 2 és # 3 -as válaszokat, ilyen segítségre van szükség, nem olyanra, mint amit Te írtál.

2019. ápr. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

tehát írtál nekem egy privátot, hogy kiderítsd, mi a felhasználónevem, majd ezt gúnyosan leírd.


bemásolhattad volna azt az üzenetem is, amit válaszoltam a hasonló hangnemű üzenetedre, ha már ilyen kötekedős kedvedben vagy.


ahogy a 3. is írta, azt írtam én is, play áruházban kell letöltögetni, és akkor nem ér ilyen meglepetés, és azt írtam neked, hogy érdekes módon 2-3 év alatt nekem egyszer se fordult elő, hogy valami szar rámenjen a telómra...ez tapasztalat, nem?



és egyébként 2-3 miben segített többet? mi a megoldás? próbálkozzon, végső esetben gyári visszaállítás, és az tuti legyalulja...

2019. ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 sasmama válasza:
vbalázska 7/7 te egy suttyó vagy. Évekig nekem sem települt ilyesmi a telefonomra, de kb. egy hete nekem is idepofátlankodik ugyanez a lettonsca vagy mi a franc. SEMMI ingyeneset SEHONNAN nem töltöttem le, úgyhogy tartsd meg magadnak a hülye véleményedet.
2019. ápr. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!