Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Az én telefonommal lehet probléma?

Sziasztok! Az a helyzet, hogy pár napja egy emberrel nem tudok beszélni. Mindegy, hogy ő hív engem vagy én őt. Fel tudom venni és hallom is a másikat, viszont ő nem hall engem. Ő mindenki mással tud beszélni, én is. Illetve egy másik ember van, akit (néha fordul elő) ha felhívok, akkor jön az "ezen a számon előfizető nem kapcsolható", viszont nála más ember is mondta, hogy előfordult már vele ilyen. Szóval a kérdés, hogy az én telefonommal lehet hiba? Galaxy A7 2018, Android 9.0

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, mobil, hívás, Samsung, Galaxy, probléma, hiba

ápr. 7. 11:39  Privát üzenet  

A válasz
Ha csak fele fordul elő,akkor nem a te készülékeddel van a probléma

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 7. 18:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Az addig oké, de rajtam kívül mindenkivel gond nélkül beszél mindkét telefonjával (engem is mindkettővel hívott).

# 2/2Időpont ápr. 7. 19:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok csatlakozni a telefonommal a UPC Wi Free-re?
Mi lehet a probléma a telefonommal?
Mi lett a telefonommal?
Az Instagrammal vagy a telefonommal lehet gond?
Van egy kis problém a telefonommal, tudnátok segíteni?
Mi van a telefonommal?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!