Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Sony flagship telefonok...

A Sony flagship telefonok jók? Ki használt és mennyi ideig? Elégedettek voltatok vele?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 7. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem még jópár éve volt z3-am...azt útáltam, fél év után eladtam. azóta a sony-ról csak hallomásból tudok, és hát én csak azt olvasom róla, hogy nagyon arra mennek továbbra is, hogy ők a sony, nekik nem kenyérre kell a pénz. szóval a flagship-ek is jóval el vannak maradva más gyártóktól árban is, fejlesztésben is...pénzkidobás sony-t venni szvsz. de majd hátha ír valaki, aki használ most.
2019. ápr. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ennyi erővel a Samsungnak sem kellene ennyire koncentrálni a mobiljaira, hiszen minden szinte ami elektromos kapni Samsungot is....
2019. ápr. 7. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:
hát látod, de nincs így. a samsung továbbra is harcol az "első helyekért". a sony nem nagyon tudott bekerülni semmivel a mobilos top5-be. kamerákkal is ugyanez van...annó ezzel is azt hitték, hogy ők a nagy sony, akiknek nagy kamerás múltjuk van, és azzal mindent elérnek...csak idő közben a huawei, samsung meg olcsóbb kínai gyártók is elmentek mellettük már régen.
2019. ápr. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudnák hirtelen Sony telefon típusokat mondani, annyira kikerültek a képből.
2019. ápr. 8. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!