Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire zavaró ha nincs...

Mennyire zavaró ha nincs értesítési led villanó pár telefonon? Pl az s10en mert én azt akarok venni mennyire zavaró meglehet szokni?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 8. 12:09
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Az enyémen nincs és nem hiányzik. A butatelefonomon viszont volt, és ott meg zavart. Nekem elég, ha csippan egyet, mikor történik valami, én meg eldöntöm, hogy akarok vele foglalkozni azonnal, vagy nem. Ha nem, akkor meg ne izgágáskodjon nekem, hogy de nézzem meg, nézzem meg, nézzem már meg.
2019. ápr. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon.
2019. ápr. 8. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon zavaró hogy nincs. Előtte volt, és én szerettem, hogy nem kellett nyomkodnom, hogy megnézzem távollétem alatt keresett e valaki, ha láttam hogy villog, akkor egyértelmű volt. :) Ha volt ilyen telefonod, akkor zavaró lesz a hiánya, ha nem volt, akkor meg mindegy. :)
2019. ápr. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még nem volt ilyen telefonom bisztos zavaró lessz a hiánya de köszönöm mindenkinek.
2019. ápr. 8. 15:48
 5/5 anonim válasza:
S10e-n egyébként van always on kijelző. Meg jobb is mint a led
2019. máj. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!