Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor7S tárcsázáskor lassú....

Honor7S tárcsázáskor lassú. Hogy lehetne felgyorsítani?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy Honor 7S telefonja és mostanában bitang lassú. Igen, tudom, hogy alsó kategóriás, de előtte egy nevenincs Elephone C1 volt, gyengébb procival és ugyanannyi RAM-mal és az nem volt lassú.

Ez konkrétan telefonáláskor megakad akár 10-15 másodpercre is, mire nagy negezen tárcsázni kezd.

Rendszer a legfrissebb rajta (Android 8), animációkat kikapcsoltam, háttérben futó programok számát limitáltam 4-re, fölösleges programokat töröltem. Próbáltam már a tárcsázót is lecserélni, de az sem segített. Egy újraindítás ideiglenesen megoldja, de max egy nap és megint ugyanúgy lassú.


Nem igazán van most pénz, hogy új telefont vegyünk, ezért két kérdésem volna:

1. Mit próbálhatnék még ki, amivel gyorsítani tudnám?

2. Érdemes-e visszaküldeni garanciába (Emag) vagy úgyis csak visszadobnák, hogy user error?



2019. ápr. 8. 15:28
 1/1 anonim válasza:

Szia,

Nekem is honor 7s-em van, nekem is nagyon lassú. Akadozik is, meg lassú. Mi jövő héten visszük szervizbe,ott talán tudnak kezdeni vele valamit. Szerintem Te is jobban jársz, ha elviszed szervizbe (ne felejts el csinálni egy biztonsági mentést ;), nézz utána hogy hogyan kell, vagy majd megirom ha szeretnéd). :)

Mást nem tudok mondani. Csak annyit meg pluszba, hogy nem tudom hogy szoktad-e használni a "telefonkezelő“ alkalmazást. Mert abban van víruskereső, es az nagyon sokat segít :)

Remélem hasznos volt ez a válasz.

2019. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!