Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy Xiaomi Mi A2...

Vettem egy Xiaomi Mi A2 telefont de ha hívok valakit nem jelzi ki a számom és mikor bekapcsolom a mobilenett akkor számolja az adatforgalmat de nem akar betölteni, mi okozza ezt a problémát?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mindent átfésültem rajta de nem tudom hogy tudnám megoldani ezt a két problémát. De szerintem a 2 probléma összefügg.
2019. ápr. 8. 17:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A szolgáltató oldalán tudod ezeket átállítani.
2019. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Megnyitod a tárcsázót, bal oldalon alul rányomsz a beállításokra. Majd további beállítások, és hívóazonosítónál beállítod a számkijelzést.mobilnetnél is valami beállítási hibád lesz
2019. ápr. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem jelzi ki a számot, az pótolható, ahogy az előző leírta. Viszont ha nem is hívja a teló a beírt, tárcsázott számot, akkor ott már az email cím- jelszó beírásnál is gondok vannak. Hogy finom legyek: trehan munka...
2019. ápr. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

nekem nincsen olyan hogy "további beállítások" csak egyből olyan hogy "Hívásazonosító és spam"

[link]

[link]

2019. ápr. 8. 21:16
 5/11 anonim ***** válasza:
Melyik MIUI van rajta ?
2019. ápr. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azt hol tudom megnézni? van olyan alkalmazás hogy Mi távirányító és Mi Drop
2019. ápr. 9. 16:37
 7/11 A kérdező kommentje:

Újabb fejlemények:

Ha kikapcsolom a nem előfizetéses "T mobil" sim kártyámat működik a mobilnet ha megcserélem a 2 simet akkor is.

2019. ápr. 18. 18:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, h a T oldalán lehet beállítani...
2019. ápr. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

semmit sem állítottam még ott

hogyan kell?

2019. ápr. 19. 09:18
 10/11 anonim ***** válasza:
Telekom.hu, ott belépsz a fiókodba, és ott lehet. Csomó mindent be tudsz állítani.
2019. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!