Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Hasznaltan vasaroltam iphone 8 plus-t, es neha nem erzekeli az erintest par masodpercig a telefon, pedig nincs lefagyva szoftveresen, ez miert van?

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, iPhone, IOS, iPhone8, Apple iPhone 8 Plus, mobil, erintokeperrnyo, kapacitivkijelzo, 3D Touch

ápr. 8. 22:20  Privát üzenet  

A válaszok
Azért adták el mert nem jó.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont ápr. 9. 07:29 Privát üzenet
Igaza van az 1. válaszolónak.

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont ápr. 11. 12:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De srácok... erre már rájöttem ha hiszitek, ha nem.

Annyit szerettem volna tudni, hogy ez annak a GPU-nak a hibája lehet esetleg, vagy mert le lett ejtve, vagy mégis lehet ios12 alatt ennél a modellnél szoftveres baj, vagy menjek el és nézessem meg, mert így nem lehet megmondani, mert nincs ilyen "általános" típushiba ezeknél...

# 3/3Időpont ápr. 11. 16:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehet elérni szoftveresen, hogy a Huawei Y3-II telefon NE adjon ki érintés hangot valahányszor hozzáérek vagy rárepül egy légy?
Van 1 olyan ember aki zaklat engem. Samsung telefonom van, letiltottam hogy ne tudjon hívogatni, de megspamelt 1 csomó üzenettel, és lement a kreditem. Szoftveresen lehet ellene...
Három telefon közül melyiket válasszam? Sony Xperia M5, Samsung A5 2016 vagy LG G4? A Sony nagyon tetszik de azt írják róluk, hogy szoftveresen nem a legjobbak.
Melyik telefon jobb szoftveresen, kinézetbe, használatban stb? Xperia L vagy Ace 3?
Androidos telefon képminőségét nem lehet javítani szoftveresen?
HTC Desire Bravo A8181-es telefon rootolása szoftveresen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!