Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ipone 5s mi lehet a baj?

Ipone 5s mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Az lenne a gond hogy hogy át vettem faterom tol egy ipone 5s t és avval semmi baj nincsen De amikor tetem rá Crack elt játékokat 1 2 3 hétig viszi utána nem mert avamie alkalmazások ellenörzését kér denem tudom megcsinálni mert hiába van csatlakoztatva a wifi hez kkor sem tugya ellenörizni mert hálozati kapcsolatot kér rá megyek a ellenörzése és el kezd tölteni 5 másodperc és abba hagya a ellenörzést miért van ez ?

2019. ápr. 9. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:

"amikor tetem rá Crack elt játékokat"


itt a baj.

Ha sikerült 'iponra' 'Crack elt játékokat' tenni, akkor maga a telefon is 'Crack elt'


Innentől kezdve nem lehet elvárni a megfelelő, hibamentes működést!

2019. ápr. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Utolsó. Tévedés, hogy nem eredeti. Eredeti iphone-om van és van a tutu app nevű alkalmazás, amit nem app store-ból lehet letölteni és azzal le lehet tölteni bármilyen játékot, alkalmazást ami az áruházban fizetős. Én anno a spotify-t töltöttem le és automatikusan prémium volt de ugyan úgy 1 hét után ezt csinálta mint a kérdezőnek.
2019. ápr. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!