Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek 120-130...

Milyen telefont vegyek 120-130ezer forintért?

Figyelt kérdés
Eddig csak Sony telefonom volt (Z1, X), most XZ2-on gondolkodok 120kért, viszont kb minden ismerosom leakar rola beszelni, milyen telefont érdemes venni akkor? (a kinezete miatt leginkabb, és az ujjlenyomato olvaso, és kamera elhelyezkedés miatt, és igazuk van amugy, eleg gagyin néz ki). Ti mit vennétek? Pocophone F1-et néztem még, kb ugyanaz a két telefon csak 30k a kulonbség és jobban nez ki de nem vagyok biztos a dolgomban..
2019. ápr. 9. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Samsung, Huawei, Iphone jelenleg a legek.
2019. ápr. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 lencsefőzelék ***** válasza:
65%

Én ilyet vennék, ha lenne ennyi kidobandó pénzem:

https://www.youtube.com/watch?v=9VAoxYLDIzM

2019. ápr. 10. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó .

[link]

2019. ápr. 10. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Xiaomi Black Shark - a 64 GB-os modellje, pont 130E Ft körüli áron kapható, több bolt kínálatában (1Mobil, Smartshop, 220volt). Ez a Xiaomi gamer telefonja, amit tavaly mutattak be, viszont jobban ajánlom a tavalyi csúcsmodelljüket, a Xiaomi Mi 8-at, amiből a 128 GB-os példányát, több bolt kínálatában is meg tudod venni, 130E Ft alatti áron.
2019. ápr. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem ritkan kéne játékra, inkabb a mindennapi hasznalatra kell (fb, insta), sajat appok futtatása és a kamera nagyon fontos meg, meg a tarhely bovithetosége
2019. ápr. 10. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:

Pocophone F1-nek sem jók a kamerás képességei.

Ha ez számít, inkább a másik kínai gyártót ajánlom neked: Meizu 16th - 128GB belső tárhellyel, 8GB RAM-al, csak 125E Ft az Edigi-ben. Itt tudod megnézni, hogy mennyire jó a kamerája: [link]

A belső tárhelye ennek sem bővíthető, de a 128 GB RAM, egy jó ideig elég lesz (+ a felhő tárhelyekkel való beregisztrálással, ez még tovább fokozható).

2019. ápr. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!