Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Melyik érintőképernyős telcsi bírja az egésznapos játszást, és nyomkodást?

Én szeretem nyomkodni egész nap a telefonomat, így melyik tel sőt ajánljátok? Az Applet szeretem, de a Samsungot is! Az iPhone 6-ot néztem és a Sam s8-at. Melyik bírhatja jobban az egész napi nyomkodást? De bármelyik telcsi szóbajöhet! Ezeket csak kb ilyen árkategóriában gondolkoztam, azaz olyan 100 körül, csak bírja jó sokáig az aksia! Ti mit javasoltok, melyik modellt?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kapacitás, játék, telefon

ápr. 10. 01:31  Privát üzenet  

A válaszok
nokia 3310

A válasz 38%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 10. 05:20 Privát üzenet

Ha már 4000 mAh vagy nagyobb az akku akkor már lehet

vele játszani.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont ápr. 10. 07:52 Privát üzenet
ők G7 power 5000es akksival.

A válaszíró 48%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont ápr. 10. 10:31 Privát üzenet
Wadmalac nevű felhasználó válasza:

[link]

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont ápr. 10. 11:51 Privát üzenet
Huawei mate 20 lite

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont ápr. 11. 09:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Idős emberek mennyire tudják használni az érintőképernyős telefonokat?
Milyen mobiltelefont vegyek, ha nem akarok érintőképernyős okostelefont, de azért szeretnék viszonylag jó minőségű képeket, videókat készíteni vele?
Érintőképernyős telefonomon (Xiaomi Pocophone f1) betört a külső kijelző üveg, de a belső LCD kijelző nem sérült. Kb. mennyibe kerül a külső üveg javítása?
Ha valakinek nincs pénz az érintőképernyős mobiltelefonján, attól még tudhat rajta sms-ezni meg facebookozni? Mit tud rajta csinálni, valaki felsorolná?
Nagyinak első érintőképernyős telefonnak iPhone SE 32GB-os megfelelő lenne? 17/f
Nagyon izzad az ujjam, és az érintőképernyős telefonom megőrül tőle! Mit tudnék kezdeni? Esetleg tegyek rá fóliát?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!