Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Facebook messengeren "aktiv"...

Facebook messengeren "aktiv" mit jelent?

Figyelt kérdés
Az ismerösömmel, aki Nemetorszagban lakik, rendszeresen irunk egymasnak, ill. beszelünk a messengeren. Sokszor latom nala, hogy "aktiv", ö azonban azt mondja, hogy az idöben nem volt az interneten. Ketelkedem, nem mond igazat, vagy ugy müködik az internet, hogy neha akkor is "aktiv"-at jelez, ha a masik nincs is az internet közeleben?

2019. ápr. 13. 09:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, akkor aktív és látszik a zöld pötty jelzés, ha kevesebb mint egy perccel ezelőtt még kattintott a fészbukon. Ha eltelik egy perc, akkor zöld pötty helyett az időt kezdi számolni a messenger.

Ha zöld pötty van az ismerőseim neve mellett, és rájuk írok, azonnal visszaírnak.

2019. ápr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Főleg gépen (de telón is tapasztaltam már) hajlamos a zöld pötty "beragadni" úgy marad, amíg nem történik aktivitás. Pl. ha ilyenkor ráírsz, akkor frissül a státusz, àtvált a számlálóra, hohy mikor volt fent.
2019. ápr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem a zöld pöttyre gondolok, hanem a nev alatt ott van, hogy mikor volt "aktiv" valaki utolra. Pl. aktiv 28 perce. Az ismerösöm viszont azt allitja, hogy 28 perce, söt egy napja nem is volt az interneten, holott a neve alatt az all, hogy 28 perce aktiv volt. Akkor ezek szerint nem mond igazat, vagy a gepe (mobil vagy laptop/notebook/compi) "szorakozik".
2019. ápr. 13. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Telefonon elvileg ha netezik, tud ilyet, ha pl fut a háttérben az app, nincs letiltva. Ez esetben ha netezik, akkor frissül a státusz is.
2019. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem használja a telefont, még az csatlakozva van a netre.
2019. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És ha csatlakozva van, akkor el tudod érni.
2019. ápr. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem aktivnak mutat olyat is, aki be sem kapcsolata azokat az eszközöket, amin használja a fb/msgr alkalomazásokat.
2019. ápr. 14. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!