Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Térerő gondok, mi lehet a probléma?

Van egy Huawei P20 telefonom Vodafone som kártyával. Munkahelyen irodában nincs térerő, azt írja ki hogy "csak segélyhívás". Kimegyek az irodából, egyből lesz térerő. Na most ez annyira nem is zavar,mert ugye munkahelyen nem telefonozni kell :D viszont mivel elég sokat tartozkodok térerő nélküli helyen, mire hazaérek melóból, nem tudok senkit sem hívni, illetve hivast sem tudok fogadni. Ujrainditas után megjavul. Na most kb minden nap újra kell indítani a telefonom, mert nem tudok hívni vele. Nem hiszem hogy a telefonnal van a gond mert az előző telefonommal is ez történt...

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, mobil, térerő, Vodafone

ápr. 13. 16:00  Privát üzenet  

A válasz
Doszka nevű felhasználó válasza:

Mielőtt bemész az árnyékba, tedd repülő módbva, majd mikor ismét a szabadban vagy, kapcsold ki a repülő módot - ezáltal gyorsabban )pár másodperc alatt) visszatalál a hálózatba

A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 13. 17:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez kijelző-probléma a mobilon (huawei p20 lite) vagy mi lehet? Részletek tovább!
Samsung galaxy a7 2018 készüléken frissítettem az androidot (9pie) azóta a mobilnet nem jól működik egyszer van egyszer nincs ha van akkor is használhatatlan vagy nagyon lassú mi lehet probléma?
Samsung A7 mobilnet problèma?
Helyzetbe kerültem. Négy év mobiltelefon használat után a napokban bárhonnan (előszoba, folyosó, park, stb. ) tudtam hívást indítani és fogadni, kivétel a nagyszoba. Tanácstalan...
Az én telefonommal lehet probléma?
Ennek mi lehet az oka? (HUAWEI)

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!