Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit bír egy Androidos...

Mennyit bír egy Androidos csúcstelefon?

Figyelt kérdés
Iphone 6s+ -t használok 3 éve. Ugyan olyan mintha először kapcsolnám be, de már karcos és elég régi. Egy huawei p30 at néztem ki. Szerintetek az is kibir 3 évet? Akkoriban 190.- ért vettem a 6s -t. Most se adnék ki többet. És a vodánál venném ez fontos.
2019. ápr. 13. 17:36
 1/6 anonim ***** válasza:

A huaweit nem tudom,de a samsung galaxy s7edge még tökéletes,és bírja is.

Sőt,még az asszony galaxy s4lte telefonja is.

2019. ápr. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan 4-6 éves telefonom ami mai napig kifogástalan állapotban működik. A 6 évesen az ujjabb progik már nem igazán futnak szépen, de a 4éves kifogástalanul működik. Egyik haverom nem hajlandó megválni 5 éves telefonjától, mert még egyszer sem fagyott le és mindent bír ami számára kell. Kicsit már karcos a hátlapja, mert párszor már csúszott betonon, meg hajtott már át rajta véletlenül motorral is, de egyéb baja nincs.
2019. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Ha az iPhone bevalt maradnék annál
2019. ápr. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ki fog bírni 3 évet. Androidos csúcstelefonokkal, amiknek el is kérik az árát nincsen gond szerintem, a P30 ilyen.

A probléma inkább ott szokott jelentkezni amikor valaki nagy elvárásokkal keveset akar fizetni, aztán mégse olyan amilyen.

2019. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Én még a Xiaomi Mi 9-et tudom ajánlani, viszonylag jó árban van.

Tudom: vásárlóként az a jó, hogy 3 - 4 évig bírja a készülék, de gyártói oldalról ez nem nagyon éri meg. A fejlesztéseket valakikkel meg kell fizettetni: mivel piaci alapon működik, ezért az állam nem mindig száll bele, így azoknak adják, akik meg is veszik, de csak menőznek vele ("Nézd, az én telefonom ezt is tudja"). Úgyhogy a tartósságnál ezt a tényezőt is nézni kell (főleg abban az évben, mikor több cég is 'panaszkodik' a gyenge eladásokra).

2019. ápr. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem Oneplus 3T van, 2,5 éves. Semmi gondom vele. Teljesítményre ugyanolyan mint régen, mindennapi használatra alkalmas.


Egyedül kamerában van elmaradásban egy mostani P30 Pro szinthez képest. Viszont ha az embernek nem az a célja hogy fél profi fotókat készítsen, akkor bőségesen elég arra, hogy megörökítsem a mindennapokat.

2019. ápr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!