Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Játékoktól elromolhat a telefon?

Játékoktól elromolhat a telefon?

Figyelt kérdés
Kaptam egy új telefont és nem tudom hogy ha játékokat töltök le és használok azzal kárositom e a telefont. Virusirto van rajta meg amugy is google play rol szoktam csak letölteni.

2019. ápr. 13. 20:27
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ha vírus van rajta akk igen de am nem szal gamejéééé
2019. ápr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%

RÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!


https://www.youtube.com/watch?v=X6UGB-Mp3Y8&t=78s

2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
EZ EGY VIDEÓ AMIBEN MEGTUDHATOD,H TÖNKRETESZIK A TELEFONODAT A JÁTÉKOK VAGY SEM XDXDXD
2019. ápr. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
A vírusirtó semmit se ér. Persze hogy károsítják főleg ha pubgzni akarsz
2019. ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Hosszabb idő után szétmegy az aksid, és a processzor meg az alaplap sem díjazza a magas hőmérsékleteket, ami játszáskor jön
2019. ápr. 13. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
Más fájlokkal (képek, videók, zenék) ellentétben a játékok nagy rendszerigényűek, így főleg használatkor sokkal jobban megterhelik a hardvert és az akksit, de amúgy különösebben nem tesznek kárt a telefonban, legalábbis ha nem vírusosak! Ha Google Play-ről töltöd le őket, akkor pedig teljesen nyugodt lehetsz, elvégre saját áruházból van, és nem valami ismeretlen kétes oldalról!
2019. ápr. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

hát ő arra gondol szerintem...vicces különben, hogy van rajta vírusírtó...:D


pc-s játékoknál is ez a legviccesebb, mikor a tört fájlokra bejelez a vírusírtó, emberünk meg berakja azokat a kivételek közé, hogy ne problémázzon állandóan...aztán meg csodálkozik, hogy hogy ment fel a vírus, ha van vírusírtója...XD


van a legális út, hogy hivatalos forrásból töltöd le. ha kell, fizetsz is érte.

és van a kockázatosabb, hogy letöltöd valahonnan feltörve, és bízol benne, hogy nincs benne egy vírus.


például vannak vicces vírusok, amik valamilyen kriptovalutát kezdenek el bányászni a háttérben, és ha nem is használod a telefont, csak 1-2 óra múlva veszed észre, hogy csontig merült és tiszta forró az egész...:D

2019. ápr. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Előretelepített virusurto van a telefonkezelőbe.

Tudom hogy honnan kell letöltögetni. Csak azt akartam kérdezni hogy ha játszok a telefonon az elromolhat e tőle (Mate 20 lite)

2019. ápr. 15. 09:38
 9/9 anonim ***** válasza:
60%

Szipú megölek RÁÁÁÁ

#1 es meg 2-es vagyok

Na MELYIK JÖN KÁÁÁÁAÁRRRRRRR RÁÁÁÁA RENDŐR CIGÁNY REEEENDŐRÉS RÁÁ RÁÁA RÁÁÁ!!!

XDDD

2019. ápr. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!