Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S8+-om van tavaly szeptemberbe...

S8+-om van tavaly szeptemberben vettem, frissült android 9-re is. Még kb mennyi ideig marad "használható"? Idén nekem erős lenne váltanom hiszen még 1 éves sincs.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 22:21
 1/8 repulo ***** válasza:
Nekem úgy rémlik, hogy a Samsung 2 Android főverzió frissítést szokott adni.
2019. ápr. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A debütálása android 7 volt. Amikor megvettem 8-assal bootolt be,és két hónapja frissült 9-esre
2019. ápr. 13. 22:31
 3/8 anonim válasza:

Nagy frissítés már nem lesz rá, csak biztonsági frissítések :D


Ettől függetlenül teljesen használható lesz, még akár évekig is

2019. ápr. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen tudom utanajártam hogy ez volt az utolsó nagy frissítése,és félek hogy jövőre máris tehetem a gyűjteményem közé:D és vehetek másikat.
2019. ápr. 13. 22:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Miert, mi lesz, ami nem fog menni rajta?
2019. ápr. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
El fog avulni, sajnos amint lemarad az új andriodtól az idő előre haladtával kezd meghalni, vagyis lassulni fog több tárhelyet fog elfoglalni,akadozni fog a rendszer optimalizálás hiánya miatt minden és használhatatlan lesz ettől tartok.
2019. ápr. 14. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Az még odébb lesz. S7-esem van, 9-es androidot hallásból sem ismeri. Biztonsági frissítések még mindig jönnek rá, igaz nem tudom meddig.

Mindenesetre pörög, mint újkorában.


Ami egy telefonnál legelőször fog felidegesíteni, az a megrövidült akku üzemidő. Az öreg akksi cseréjét viszont érdemes a legkésőbbre kihúzni, ugyanis miután kicserélték, már nem lesz vízálló.

2019. ápr. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Értem majd meglátom meddig lesz jó, aztán ha igy látom úgyis cserélem
2019. ápr. 18. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!