Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy müködik ez az üvegfólia...

Hogy müködik ez az üvegfólia okostelefonra? Ha ràrakom attól még ugyanilyen jól fog érintkezni minden?

Figyelt kérdés
Szóval nem lesz vàltozàs?? Nem fog nehezebben érintkezni amikor hasznàlom?? Hogy mukodik ez am??

2019. ápr. 14. 13:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Rárakod,és minden ugyan olyan lesz. És jó eséllyel az törik be nem a telod képernyője.
2019. ápr. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

"Hogy mukodik ez am??"


Milyen "am"?

Fórumokon nem illik megcsúfolni a magyar anyanyelvet, ahol nem sürgető kényszer a gyors üzenetküldés, hanem van idő normálisan írni.

Tekintettel lenni másokra, akik még könyveken nőttek fel és utálják az ilyesmit.

Mondatvégi írásjelből egyet vagy hármat lehet alkalmazni szabályosan, nem kettőt.

Kapacitív elven működik egyébként.

2019. ápr. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Es ezt am én is fel tudom rakni?? Mar itt van megjott de meg lusta voltam foglalkozni vele. De most mar ra akarom rakni.
2019. ápr. 14. 20:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen AMÚGY
2019. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Atyaúristen 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️
2019. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Es el lehet rontani??
2019. ápr. 14. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!