Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 lite vagy Huawei P20...

Honor 10 lite vagy Huawei P20 lite?

Figyelt kérdés
Árban kb. Ugyanannyi... Szerintetek melyik éri meg? Melyik jobb? Melyik tud többet? A honor középkategóriás, a p20 lite azt hiszem csúcs, de nem biztos... Melyik jobb teló? Ez a kettő jön szóba. (jelenleg) Ja és, tudtok ajánlani hasonló árban jó mobilokat? Előre Köszi :D

2019. ápr. 14. 21:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Honor 10 lite egyértelműen:

Újabb proci, erősebb akku (3400 szemben a 3000-rel), Android 9 az Android 8 helyett, a notch kevesebb helyet takar ki, ráadásul olcsóbb is, mint a P20.

Az egyedüli dolog, ami a P20-nak jobb az a hátlapi kamera: 16Mpx a 13 helyett, de ez abszolút nem nagy dolog.

2019. ápr. 15. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ó Köszi! Este nézegettem és már akkor is kezdtem érezni hogy az lesz a befutó :D A selfie kamera a p20-nak 16 mp ennek 24 mp... Csak a nagy mérete zavar kicsit :/ Fideszflotta a telenornál jó? Mert ott nézegettem akciósan, mivel még nincs keresetem, saját pénz lenne... 16L és a flottánál 20k
2019. ápr. 15. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!