Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek ezek közűl melyike...

Szerintetek ezek közűl melyiket lenne a leg érdemesebb megvenni?

Figyelt kérdés

Huawei P Smart 2019


[link]


Xiaomi Mi A2 Lite


[link]


Xiaomi Mi 8 Lite


[link]


(Itt hallotam egy olyat hogy az arcfelismerés csak akkor működik ha Kína régióra állítjuk a telefont, ez mostmár ki lett küszöbölve? Mert ha nem akkor kiesik a listáról mivel nem akarom Kínai időzónával használni...)


KÉRLEK TITEKET HOGY CSAK OLYANOK VÁLASZOLJANAK AKIK TÉNYLEG ÉRTENEK HOZZÁ!



2019. ápr. 15. 17:01
 1/4 anonim ***** válasza:

xiaomi,elég egyforma mind 2 szóval döntsd el.


A huawei nem vmi jó.

Xiaomi jobb,nekem is az van (note 4)

2019. ápr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Mi8 Lite
2019. ápr. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen Mi 8 lite.

Nekem is Xiaomim van ( Redmi note 6 pro) kínai régión van és működik nagyon jól az ár felismerés rajta, magyar időzónában. Mert a régió és az időzóna beállítás nem üti egymást.

Legalább is nekem tökéletesen működik.

2019. ápr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már meg is rendeltem a Mi 8 Lite-ot ;). Valóban úgytűnik az a legjobb, és igen igazd van utolsó, tényleg nem, rákerestem neten is. Köszi a segítséget mindenkinek! :)
2019. ápr. 17. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!