Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobiltelefon sugárzásáról...

Mobiltelefon sugárzásáról valaki beszélne nekem?

Figyelt kérdés
Szóval..kérlek ne ítéljetek el de félek a mobil sugárzásától és olykor azt is beképzelem hogy valaki elcseni és valamit csinál vele hogy jobban tudjon sugározni ..magyarázza el nekem valaki hogy lehetséges e ilyesmi tudom lehet fogja az emberek nagy része a fejét a monitor előtt de lelkileg tiszta roncs vagyok és félek konkrétan a mobiltól..

#mobil #egészség #sugárzás #mobilműködése
2019. ápr. 18. 09:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehetséges.

Ami butaság, azt pedig nehéz megcáfolni egy laikus részére, aki nem rendelkezik semmiféle tudással a műszaki információk megértéséhez (hiszen akkor nem is kérdezne butaságokat).

Mindamellett, hosszú praxisom alapján is tisztában vagyok vele, hogy vannak mindenféle mentális problémával küzdő emberek, amit nehezebb kikezelni, mint mondjuk egy telefont megjavítani.

De a kezeléshez is megfelelő szakember szükséges, akit nem itt kell keresni.

2019. ápr. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

"lelkileg tiszta roncs vagyok és félek konkrétan a mobiltól.."


Ezen nem tudunk segíteni.

Rád nézve sem veszélyesebb mint rám.

A lelki részével fordulj orvoshoz.

Esetleg használj vezetékes telefont.

2019. ápr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy pszichiáterhez fordulást javasolnék.
2019. ápr. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz ügy mert a mobil egy adó vevő készülék igy logikusan veszi is a jelet tehát a sugárzást.ahol tévé rádió mobil jel van ott sugárzás is ezek a helyek neked veszélyesnek minősülnek. Ajánlom a mély barlangot bár ott a föld radioaktivitasa lehet magasabb ugye az se jó. Az űrhajó se nyerő mennyi sugárzás van a legkoron túl is.


Hát fiam nem tudom mit tegyél, de hogy nagy sz.rban vagy az tuti.

2019. ápr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Ne haragudj meg az ítéletért, de rossz szagmunkásba jártál. Igazad van rengeteg téren, mi diplomások sokat profitálhatunk a mentális zavaraidból, a hiszékenyégedből, ráadásul a abnkárok ki fognak használni mert fszfej vagy, de a rossz szakiskolát le se tagadhatod...
2019. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Szirty ***** válasza:
100%

"mi diplomások sokat profitálhatunk a mentális zavaraidból"


A nagy arcodat a diplomád mellé kaptad? :)


A kérdezőnek:

Gondolj arra hogy mobiltelefont évtizedek óta több millió ember használ napi rendszerességgel.

Mostanra kiderült volna ha valamilyen durván káros élettani hatása lenne.

2019. ápr. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!