Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Miért nerm jelez a facebook messenger ha írnak amikor le van zárva a telefonom?

Vadonat új a telefon (Xiaomi Mi 8 Lite) Ma hozta a futár. Minden tökéletesen műküödik rajta de ezt az eggy dolgot nem tudom megoldani. Mindenhol minden ehhez kapcsolódó dolgot bekapcsoltam illetve engedélyeztem de még mindig fenn áll a probléma...

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, mobil, mobiltelefon, Android, Facebook, Messenger, jelzés, Jelzések.

ápr. 18. 18:03  Privát üzenet  

A válasz
Nem lehet ,hogy a Wifi/Mobilnet kapcsol alvo modba ha le van zarva a telefon?

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 22. 10:54 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nem hiszem, a Wi-Fi/Mobilnet logó mindig ott van a zárolt kijelzőn is, meg nem találtam semmi eféle beállítást.

# 2/2Időpont ápr. 23. 11:31 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért csinálja ezt a telefonom?
Iphone 6s a telefonom mégsem működik rajta a messenger dark mode. Miért?
Valaki szépen feltörte a telefonom, meg a Facebookom, légyszi aki ért hozzá segítsen?
Samsung j3 2016os telefonom van 8gb és csak facebook es messenger van rajta es alig van tárhelyem mindig csak fogy. Alig van már tarhelyem ötlet?
Huawei telefonom van és folyamat azt írja ki, hogy a "messenger használja az akkumlátort" vagyis meríti. És már mindent próbáltam, hogy ne merítse vagy energia takarékossá állítsam de nem sikerült?
Huawei telefonom nem menti a galériámba a képeket, miért?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!