Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Mit tegyek? Valószínűleg tönkrement az 5wattos eredeti Apple iPhone adapterem.

2019. július 10-ig garanciás még a készülékem . Hivatalos Apple szervizben (iSytle) cserélik vagy vehetek újonnan 7000 forintért ?

Kicsit se vagyok ideges ... Direkt vigyázok rá. A gyors választ előre is köszönöm szépen!!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Apple, töltő, akkumulátor, iPhone, adapter, istyle, garancia

ápr. 18. 18:26  Privát üzenet  

A válaszok
Ezért gagyi az iPhone!

A válasz 18%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 27%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 18. 18:57 Privát üzenet
Ha garis a készülék akkor probléma egy szál se. Vidd be szervizbe, szerintem bevizsgálást követően simán kicserélik.

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 18. 19:03 Privát üzenet

a garancia nem csak a készülékre vonatkozik?

vagy veszel egy másikat , nem mintha fu de drága lenne

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont ápr. 19. 20:50 Privát üzenet

Akkor ha jól tippelem 8 vagy annál ujjabb a telefon nem?

Csak mert akkor inkább egy 12 wattos gyorstöltő érné meg.

A válaszíró 31%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont ápr. 21. 18:51 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Iphone 6s mobilom Telenor függő. Nemrégen vásároltam, de sajnos nem független, mint mondták. T-mobilos 30-as kártyával használnám. Mit tudnék tenni? Az eredeti tulajdonost nem ismerem.
Az apple.com oldalon eredeti, garanciás iphone készülékek vannak?
Hogyan állítsam vissza az eredeti videót?
Honnan tudhatom hogy egy Iphone 5S készülék eredeti?
Ha az iPhone töltőfej eredeti, de a kábel utángyártott, akkor ugyanúgy tönkremehet a telefon, mintha totál utángyártott lenne?
Ha iCloud-ra feltöltök sok képet és videót, de a telefonról letörlöm, hogy ne foglalja a helyet, akkor onnan le tudom majd vissza tölteni a képeket és videókat teljes méretben eredeti tagekkel?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!