Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Android 9. 0-ás készüléken a galériából a "minden fotó" mappát el tudom tünteti valahogy?

ápr. 19. 18:26  Privát üzenet  

A válasz
Attól függ, milyen készülékről beszélünk. Nem minden Android 9.0-át futtató telefonnak egyezik meg a galéria alkalmazása.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 19. 20:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huawei p20 pro.

# 2/2Időpont ápr. 19. 20:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha egy mobiltelefonról le lett törölve egy kép, azt még vissza lehet állítani? Ha igen, hogyan?
Miért nem importálja a Macbook Pro-m a telefonom képeit?
Hol tudom megnezni hány fotóm van?
Hogyan lehet a galériából feltölteni képet snapchat -en?
Honor 10 tulajdonosok, meg vagytok elégedve a készülékkel?
Hová mentheti a már a galériából kitörölt fotókat a samsung galaxy mini 2 telóm? Pl. Viber-en elküldtem a képgalériából egy képet és ahelyett egy már kitörölt fotót kűldött el....

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!