Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft Nokia Lumia 535...

Microsoft Nokia Lumia 535 vagy Microsoft Nokia Lumia 550?

Figyelt kérdés
A két telefon közül melyik a jobb? Ahogy én látom, szinte ugyan azok.

2019. ápr. 19. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb. semmi. Annyi, hogy az 550-nek jobb az érintőkijelzője, és nem bugol. Ugye nem akarsz a kettő közül választani?
2019. ápr. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az értelmes választ! Igen, venni szeretnék egyet, de csak másodlagos telefonnak. Az elsődleges, jelenlegi telefonom is egy Nokia Lumia 530, és imádom. Nekem csak 1 alkalmazás kell rá, WhatsApp. Nagyon szeretem a Windows Phonet.
2019. ápr. 19. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Kijelző, videófelvétel, akksi - ezekben mind jobb az 550, ráadásul 1 évvel fiatalabb típus is!

Viszont fura, hogy pont az újat akarod inkább "másodlagos" telefonnak, hiszen az 530-nál mindkettő sokkal jobb! :/

2019. ápr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Az 550-re le lehet tölteni az Áruházból a WhatsAppot? Az 530-ra le lehet, bár azon Windows Phone 8.1 van. Azt hiszem, az 550-enm Windows Phone 10 van.
2019. ápr. 20. 11:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Itt a Whatsapp: [link]


A Microsoft Lumia 550 jobb a kettő közül, mert nagyobb a kijelző felbontása. Sokat ne költs rá viszont:

"2017 októberében a Microsoft bejelentette, hogy befejezi a Windows 10 Mobile funkciófrissítésekkel való támogatását és ezután már csak biztonsági és hibajavításokat kapnak az eddig támogatott verziók. Az utolsó verzió (2018. októberi frissítés) támogatása 2019. december 10.-én fejeződik be."

2019. ápr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!