Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Ha le akarok tolteni uj alkalmazast akkor a telefon miert keri hogy toroljem ki a regieket amikor van eleg tarhely az ujnak?

Azt jelzi ki hogy nincs eleg tarhely,pedig annyi van hogy az uj alkalmazas 3szor is raferne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Alkalmazs, letöltés

ápr. 20. 13:59  Privát üzenet  

A válaszok
repulo nevű felhasználó válasza:

Mert a letöltési méret és a kicsomagolt telepítési méret nem feltétlenül azonos.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 20. 14:01 Privát üzenet
Alex Fly nevű felhasználó válasza:

Ezek szerint még sincs...

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 20. 20:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Asus Zenfone 3 max. Véletlenül, a telefon audio kimenetébe beledugtam egy szintén kimeneti csatlakozót, azóta a telefonom egy hangszórónak képzeli magát, ha egy hangfájlt akarok...
Kevés belső memóriája miatt új telefon után akarok nézni. Jelenleg Samsung i9205 Galaxy Mega 6.3-om van és vajon meg e éri nekem erre váltanom, DOOGEE Y6 Max 6.5?
Nokia lumia 735-ös telefon készülékem van amikor le akarok valamit tölteni az áruházból és ezt a hibakódot írja ki:c101b000? kétszer is megycsináltam az alaphelyzetbe állítást de sehogy se jó
Telekomnál most akarok venni egy telót és láttam olyat irva az oldalukon, hogy telefon biztosítás (vagy valami hasonlo ami min 10e ft). Ez telefontól függ, hogy mennyi lesz végül...
Lenovo A1000 telefon : Irásvédett fiókbol nem törölhet névjegyeket de saját címtárában el rejtheti azokat. Ezt írja ki, ha törölni akarok a névjegyekből. Hogy kell ezt érteni?
Van egy samsung galaxy s4-em és nem múködik a kijelzője de bekapcsol a telefon csak nem ad semmi jelet a képernyőn mit tudok vele csinálni? Csak adatot akarok menteni

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!