Túlzás lenne ez?

Figyelt kérdés
Huawei P20 Lite 64GB túlzás a 12 lányomnak?

2019. ápr. 20. 17:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
És reggeltől estig veszekedni fognak rajta?
2019. ápr. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Inkább 12 db egyszerűbb / olcsóbb telefon, jobb a békesség.
2019. ápr. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Jaj... 12 éves... Lefelejtettem, ne haragudjatok :D
2019. ápr. 20. 17:31
 4/13 anonim ***** válasza:
35%
Am nem. Anno 13 évesen egy csúcstelefont kaptam (Galaxy S5) pedig csórók voltunk (meg most is)
2019. ápr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szerintem túlzás, persze. Valószínűleg az ideje nagy részét a Facebookon, vagy más közösségi felületen tölti majd, de ha pl. játszik is néha, akkor sem kell egy kisebb erőmű. Az a lényeg, hogy jól nézzen ki, beleértve a színt is, IPS kijelző sem árt (jobb esetben akár AMOLED), jó szelfikamera esetleg vakuval, a többi (proci, memória, háttértár) szerintem nem olyan lényeges. A kortársai sem fogják tudni, hogy az mennyivel olcsóbb volt, mint ez lett volna.
2019. ápr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én a Xiaomi Redmi 7 64GB 4GB RAM mobiltelefont ajánlom:

van olyan magyar bolt, ahol bőven 50E Ft alatt kapható.

A külsejére sem lehet panasz, eléggé jól néz ki a vízcsepp alakú NOTCH, úgyhogy az pont nem zavaró. Ezen kívül, a belső felszereltsége is jónak mondható. Nem tökéletes, de 50E Ft alatt, alig kapni jobbat és ráadásul ez, ez évi (alig pár hónapos) modell. Ajánlom az Árukeresőn, hogy ott nézd meg, melyik bolt adja olcsón.

2019. ápr. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Facebook-ot Sosem használta, csak Messenger, azt is azért, hogy pl. Nyáron elérje a barátait. Viber amit szokott használni, szeret zenét hallgatni, játszani Max akkor szokott, amikor egyedül buszozik vagy valami. Nyugi, még nem ment tovább busszal, mert néha fel-fel szokott nézni :D iPhone-t nem akartunk neki adni, mert felesleges, de ezzel ő is egyet ért. Van rá keret, de ő azt mondta ez tetszik neki. Mondtam rendben. 5-ös tanuló, gitározik, eredményeket ért el kézilabdában, szeretik az osztálytársai, jó a magaviselete, és jól sikerült neki a 6 osztályos Felvételi. Ezért kapná. Megbízom benne annyira, hogy sutyiban nem teszi tökre a telefont meg nem használ Instagrammot stb... És azt mondta, olyan telót szeretne, ami sokáig bírja.
2019. ápr. 21. 09:24
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy Köszi mindenkinek! :) Megy a zöld kéz.
2019. ápr. 21. 09:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Öröm ezeket olvasni, de ne felejtsük el, hogy 12 éves lányról van szó. Kezdetnek egy olcsó mobil elégséges, mint pl. az általam említett Redmi Note 7. Jól néz ki, olcsó, alig pár hónapja jött ki és 3 - 4 évig bőven bírja, utána úgyis váltani kell. Nem emelem az egekbe, de nem is szükséges. Nyilván akad olyan telefon, ami kenterbe veri, de mint írtam, komolyabb telefon után, bőven ráér később gondolkodni. Van még a Xioami Mi A széria, ami a nyár végén, ősz elején szokott frissülni, vagyis új modellel megjelenni, azt is érdemes nézni, mert azon stock Android fut és az is rendesen megkapja a frissítéseket.

Ezen kívül, a Nokia ad még ki jó telefonokat, ha a 7.1, a bőven a 7 Plus alatti áron van, akkor arra érdemes beruházni.

2019. ápr. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#5 vagyok. Hiába jó mindenben és megérdemli, ha nem fogja kihasználni sem az "erős" processzort, sem a "sok" memóriát és háttértárat. Ti magatoknak kerestek telefont, úgy tűnik. Talán egy 25e Ft-os (!) pl. Alcatelnek (akár csak 2GB RAM-mal és 16GB tárhellyel) vagy "noname" kínainak ugyanúgy örülne, vagy talán jobban is, ha jól néz ki. Nyilván nem találkozott még túl sokfélével, talán konkrétan azt ajánlottad neki, de persze vehetsz neki 80 ezres telefont is, a te pénzed. Facebook alatt Messengert is értettem.
2019. ápr. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!