Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wish Power Bankról vélemények?

Wish Power Bankról vélemények?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 20. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Wishről vennél Power Bank-ot? Én alapból nem ajánlom, túl sok idő, ameddig megérkezik.
2019. ápr. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az idő nekem nem probléma, ha megéri várni. Azt akarod mondani h ami olcsó az olyan is?
2019. ápr. 20. 23:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Ár/érték aránnyal kell tisztában lenni és az alapján rendelni. Elvileg vannak olyan megbízható eladók, akiktől időben is megkapod, de azoknak az árai olyanok is.

Én a Wish-nek csak a rossz oldalát láttam eddig: volt egy telefon, nagyon nagy áron kitéve és egy helyen megírták, hogy nagyon olcsón lehet tőlük beszerezni. Hát az ára és a többi, a magyar árakkal volt egálban, azt a nagy árat amit hozzáírtak, sosem volt igaz. Erre rájön az is, hogy előszeretettel NEM írják ki a márkanevet, csak az, amit tartalmaz. Igaz, minek a márka, ha jó, de azért nem árt tudni, milyen telefont akarnak nekem elsózni.

Vagyis ja: nem érdemes onnan rendelni, mert ha nagyon megbízható, stb. kell, akkor ott vagy, mintha e-bay-ról vagy Aliexpressz-ről rendelnél (akkor meg mi értelme volt?)

2019. ápr. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Wish általában egyenlő az ipari hulladék kategóriával.

Persze vannak kivételek.

2019. ápr. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#4 +1

Wish-nek jó a marketingje, és az emberek meg szeretnek minden vackot megvenni, még a hulladékot is. Én abszolút nem vennék onnan. Powerbankok árai mára már abszolút elhanyagolható összegűek. 7-8.000Ft körül már veszel minőségi 20Ah kapacitású oda-vissza gyors töltős Xiaomi-t. Illetve ha nincs szükséged ekkora kapacitásra, illetve nagynak, súlyosnak érzed, akkor ott a 10Ah-s egyed is, én egy ilyet nyúzok 2 éve, és köszöni szépen jól van.

2019. ápr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:D oke koszi ;)
2019. júl. 14. 17:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!