Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont? Huawei p30...

Melyik telefont? Huawei p30 pro vagy samsung s10 plus? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Szeretném lecserélni a jelenlegi telefonomat. Nagyon fontos számomra a jó kamera és ennek a két telefonnak tényleg szuper kis kamerái vannak. Amit tesztekből láttam, hogy a huawei szebb képeket produkál sötétebb helyeken, viszont videó készítésénél nálam a samsung nyer. Elképesztő stabilizátora van és szuper felbontás mind a hátlapi mind az előlapi kameráknak. Arra lennék kíváncsi, hogy mennyire bírják jól az akksik? Olvastam több helyen, hogy a samsung egy év után elég sokat romlik üzemidőben :S nem szeretnék egy év múlva uj telefont venni hisz egyik sem egy olcsó kategória SŐT! , de akksitöltővel se szeretnék járkálni :D Most Samsungom van és nagyon szeretem, volt még régen huawei telefonom, nem szerettem de az még az "őskor" volt :D :D azóta hatalmasat fejlődött ez a márka.

Ha bárkinek van bármilyen hasznos észrevétele , használója az egyik telefonnak és megosztaná tapasztalatait annak nagyon örülnék :)



2019. ápr. 22. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A te felhasználási szokásaidtól függ, hogy melyik éri meg neked jobban. Ha sokat zoomolsz fotózáskor, és rossz fenyviszonyok mellett is használod, akkor a P30. Minden más esetben az S10, mert annak jobb a dinamikatartománya, stabilizálása, szélesebb az ultraszéleslátószögű lencse képe, a mikrofonja is tisztább és hangosabb hangot vesz fel videózáskor. Ráadásul a napokban az S10-hez is kiadtak éjszakai módot, neten már vannak róla tesztek.
2019. ápr. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"samsung egy év után elég sokat romlik üzemidőben"


Mintha más telefonokra nem vonatkozna..


Attól függ mikor kamerázol inkább. Ha sötétbe akkor P30 Pro, ha világos van akkor S10+.

2019. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!