Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen powerbankot érdemes venni?

Milyen powerbankot érdemes venni?

Figyelt kérdés
Ehhez: Samsung Galaxy S8 edge.

2019. ápr. 22. 22:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Van benne vezeték nélküli töltés?
2019. ápr. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amúgy e-bay-on az alábbi van nekem is (ezt a szöveget kell beírnod az e-bay keresőjébe):

Details about 2018 Selling Quick Charge Wireless Power Bank Dual USB Power Bank 30000mAh

A kiírással ellentétben, nem 30.000mAh, hanem kevesebb, de azért teszi a dolgát, bírja a vezeték nélküli töltést (le van tesztelve), két USB kimenete van, így egyszerre kettőt is tud tölteni, ezen kívül, van számlapja így jelezni tudja feléd, mikor érdemes töltőre tenned. Az ára is baráti, még ha kis plusz költséget számítanak fel neked.

2019. ápr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lenne rossz, képekről nem tűnik rossznak, legalábbis ami a külsőt illeti. A belsőről meg nem tudunk semmit sem, de az fix, hogy 30Ah kapacitású lítium akkut nem raksz egy ilyen fizikai méretekkel bíró házba, esetleg a felét, épp ezért én biztos nem venném meg. Vannak gyártók, akik fixen megadják a névleges-valós(hatásfok) értékeket, ilyenek a pl: Xiaomi, YooBao, esetleg még az Anker.

Csak összehasonlításképp, mi néz ki "valós" 30Ah kapacitásnak: [link]

2019. ápr. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én egy tp-link vetem 7000mAh 2telefont is fel lehet tölteni vele .
2019. ápr. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:
Az ezredik ilyen kérdésre is csak az eddigi ezer kérdésre adott választ tudom ezredszer is megismételni: YooBao, Anker, Xiaomi. Ezek már bizonyítottak.
2019. ápr. 23. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!