Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 200-400 Euró között milyen...

200-400 Euró között milyen telefont érdemes venni?

Figyelt kérdés

Hosszútávra kellene, 3-4 évet bírjon ki.

Fontos az üzemidő és a megbízhatóság.

A sebesség annyira nem fontos, de azért ne kelljen félórát a kasszánál várni fizetésnél.

Kamera: Ennyi pénzért gondolom csodát nem kell várjak és annyira nem is fontos.

A vízállóság, de legalább a cseppállóság nagy előny lenne.


Márka: Huawei, Samsung, Motorola. Esetleg Nokia.


Köszönöm



2019. ápr. 23. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Hát ebben az árkategóriában nagy a választék. Ha olyan telefont akarsz ami 4 évig bírja, én a Xiaomi márkát javaslom (legjobb ár/értékű telefonok) ezen belül is a Xiaomi mi 8-at

Huawei téren ott van most ilyen árban a p30 lite (bár szerintem ez messze nem éri meg az árát), inkább pl a p20 at javasolnám használtan.

Samsungnál pedig most az A50 illetve A40 a bajnok ilyen árban.

A motorolát és a nokiás telefonokkal nem vagyok annyira képben.

Azt döntsd el hogy használtan vagy újonnan-e szeretnél.

Szerintem ebben az ár kategóriában én magamnak vagy használtan egy p20-at vennék, vagy egy iPhone 7-et, újonnan pedig a Xiaomi mi 8-at, vagy egy Samsung A50-et.

2019. ápr. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hali, megint én vagyok, az előző. Most kicsit nézegettem a piacot, és találtam egy nagyon jó telefont. Pontosan 300€ (90 ezer Ft). Csúcs hardver, jó kamera, gyors telefon, bírja a vizet, méretes akku, jó anyaghasználat és hangszóró, legújabb OP rendszer, szép telefon. Honor 10, ez a Huawei al-márkája. Ha én most vennék telefont, tuti ez lenne az.
2019. ápr. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérdező: én már belinkeltem neked korábban ezt az oldalt - [link] - itt meg tudod TE magad adni a paramétereket, még a márkákat is. Emiatt nem kell más embernek rákeresnie, inkább Te magad megadod a kívánt dolgokat. Ha nem dob ki egy találatot sem, akkor nem a szűrőt kell hibáztatnod, csak a feltételeiden kell módosítani, hogy fedjék a valóságot.

(mivel Euróban adtad meg, így élek a gyanúval, hogy nem Magyarországon laksz).

2019. ápr. 24. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!