Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes venni a telekomtól...

Érdemes venni a telekomtól iphone 6s-t?

Figyelt kérdés
Mindennapi használatra szeretném de azt írja hogy ios9! Frissíthetö ios 12-ig? Ez az egy ami miatt nem tudom érdemes e venni újonnan iphone 6s-t!

2019. ápr. 24. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
77%

Az iOS 12 a következő eszközökkel használható.


iPhone XS

iPhone XS Max

iPhone XR

iPhone X

iPhone 8

iPhone 8 Plus

iPhone 7

iPhone 7 Plus

iPhone 6s

iPhone 6s Plus

iPhone 6

iPhone 6 Plus

iPhone SE

iPhone 5s

---

De szerintem inkább használtan vegyél egy 7-est (65któl már kapni.) mert 7-es széria alatt már be fog egy idő után lassulni.

2019. ápr. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
7 pluszom van de nem tudom használni mert elment a home gomb és a garancia is valamint a javítási támogatás is.
2019. ápr. 24. 12:10
 3/9 A kérdező kommentje:
De köszönöm a választ megpróbálkozom a telekomos 6s-el! Úgy is hiányzik a gyüjteményemből. Valamilyen adathalász ellopta a bankkártya adataim és újtatettem minden apple készülékem hát nem kevés van, ás az iphone 5 bele is halt ebbe! Napi használatban volt így másik telefonra kényszerülök. Szerettem a mérete miatt nem szívesen váltok.
2019. ápr. 24. 12:14
 4/9 anonim ***** válasza:

90ért már van 64gbos iphone 8 használtan..

én visszafele nem váltanék :D

2019. ápr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

KEdvesem, 2019-et írunk. Manapság a legótvarabb indiai telefon 50 dollárért is többet tud, mint egy használt ájfón 6-os.

Amőgy meg a telekomtól az vegyen telefont, aki teljesen idióta.

2019. ápr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"KEdvesem, 2019-et írunk. Manapság a legótvarabb indiai telefon 50 dollárért is többet tud, mint egy használt ájfón 6-os.


Amőgy meg a telekomtól az vegyen telefont, aki teljesen idióta."


Te komolyan azt gondolod, hogy egy 10-12 ezer forintos telefon többet tud, mint egy iPhone 6?

2019. ápr. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem az iphone 5 is megfelelt zenét hallgatni és telefonálni. Minek a flancos memória ha ki se lehet használni. A tervezői feladataimra az ipad 6th 2018-nál nincs jobb. Az anyagiak is közbe szolnak azért nem venném meg egyrészről az "x" szériát, de inkább a semmi mint az android mert azt nagyon megutáltam. Az iossal csak ki vagyok békűlve de a mobile windows 6 jött be a legjobban a pda, korszakomban. 7-7s-7plus nem igazán nyerte el a tetszésemet. A 8-asok még nem nekem valóak. Ha volna alternatíva meghallgatnám. Jelenleg se-t használok de már megszokták a munkahelyem váltani akarok.
2019. ápr. 24. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:

"Jelenleg se-t használok de már megszokták a munkahelyem váltani akarok."


Tehát ugyanazt megvennéd csak nagyobb méretben.

Te tudod. Csak nehogy többe kerüljön a leves, mint a hús.

2019. ápr. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem ugyan az disain beli eltérés van.
2019. ápr. 25. 05:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!