Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhonera hogyan tudok filmet...

IPhonera hogyan tudok filmet letölteni vagy rá rakni?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 25. 09:59
1 2
 1/12 Wadmalac ***** válasza:

Gondolom Itunes elkerülésével.

AnyTrans elvileg tudja. Tudtommal nem kell hozzá jailbreak.

2019. ápr. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%

És az emberek megveszik ezt a hulladékot...

Androidon kábellel, netről, bluetoothról vagy az SD kártyára másolva tudsz rá tenni bármit...

2019. ápr. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Wadmalac ***** válasza:
88%

A zárt oprendszernek van előnye meg hátránya is.

Ez spec éppen az egyik hátránya.

2019. ápr. 25. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
#2 az emberek azért veszik meg, mert használni akarják arra, amire egy telefon való (nem filmnézésre). És meg akarják tartani 3-4 évig vagy még tovább. Mert addig van rá frissítés. Az androidos telefon legjobb esetben is két év alatt elavul, de van amelyik egy év után. Meg lehet nézni a használtpiaci árakat, hogy egy iphone mennyivel jobban tartja az árát, mint bármelyik androidos telefon.
2019. ápr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Wadmalac ***** válasza:
0%

"Az androidos telefon legjobb esetben is két év alatt elavul, de van amelyik egy év után."

Nem igaz.

Ez egy totál alaptalan általánosítás.

Az android rendszert ezer gyártó tízezer készülékére telepítik, jobb, rosszabb hardverre, jobb-rosszabb optimalizálással.

Ha szart veszel, szar lesz.

Androidban a csúcskategória van jó hardveren jól optimalizálva. És ma már az sem avul el egy-két év alatt, legfeljebb azért, mert kijött a jobb kamerás, gyorsabb, nagyobb tárhelyű, nagyobb akkus és lecseréled.

Láss csodát, ezeknek az árkategóriája is mindnek iphone-os.

Az Apple meg csak ilyet csinál. Egyszerre max mondjuk 3 fajtát. Androidból meg ott a baromi széles választék, amiből ki tudod választani a drágább jót vagy az olcsó szart.

De attól, hogy létezik Tavria meg Oltcit, nem az autó, mint olyan szar.



"Meg lehet nézni a használtpiaci árakat, hogy egy iphone mennyivel jobban tartja az árát, mint bármelyik androidos telefon."

Nem bizonyíték semmire.

Mert egyrészt a hype az oka, másrészt a lassú generációváltások.

2019. ápr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Letoltod a VLC-t.


Majd radugod a szamitogepre a telefont.

Megnyitod az iPhoneod, ott lesz, hogy Apps.

Az appokon belul valaszd a VLC-t es betudod tallozni a fajlokat, amiket nezni akarsz majd rajta. Kivalasztod a filmeket es feltolti.


Nem kell hozza sem jailbreak, semmi modositas...

2019. ápr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Wadmalac ***** válasza:

Látom, az iphone fanatikusok megjöttek pontozni.


Gratulálok, a felfogó képességhez is, mert én pont azon a véleményen vagyok, hogy sem az android, sem az iphone nem jobb vagy rosszabb, mindkettőnek megvan az a felhasználói igénye, amire meg lehet találni az ideális vasat vagy android, vagy iphone terén.

Én csak a márkabzisággal nem tudok egyet érteni, a komment, amire reagáltam, meg pont ilyen hamis általánosító elvakult szöveg volt.


Ha ennek ellenére is a fanatizmus ellen kell beszélnem, akkor mosom kezeimet.

2019. ápr. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
44%

#4: "az emberek azért veszik meg, mert használni akarják arra, amire egy telefon való"

Én pl használom az Android telefonomat: telefonálásra, SMS-re, Hangouts-ra, határidőnaplónak, zenelejátszóként, netezni, bankkártya helyett (NFC, OTP Simple, ami iPhone-on nem működik a korlátozások miatt), parkolást fizetni, költségvetést nyilvántartani, stb.


"És meg akarják tartani 3-4 évig vagy még tovább"

Legalább 2, de inkább több évig használtam eddig minden telefonomat. Bőven használható egy 3 éves Android is, csak nem a leggagyibb vackot kell megvenni és nem kell bedőlni a marketingnek, mert nagyrészt csak a rendszer újabb, a proci erősebb meg a tárhely több, de nem feltétlen sokkal jobb az új telefon. Aki fél évente cseréli a telefont, az hülye.


Az iPhone pedig azért tartja az árát, mert kevés számú modell van, mind méregdrága és a használtat sem fogják olcsóbban adni. Ár/érték arányban az iPhone pocsék.

2019. ápr. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Wadmalac ***** válasza:

"Ár/érték arányban az iPhone pocsék."

Hát ez sem feltétlenül igaz, felhasználói elvárásoktól függ.


Stabil rendszer, minőségi összeszerelés, jó szervizháttér, megbízható frissítési ráta, státuszérték.

Akinek ez számít, annak 100%-ban jó.


Ha valakinek emellett fontos a minél szélesebb körű kompatibilitás egyéb okoszeszközökkel, számítógépekkel, fájlátvitelekkel, beleértve az eszközközi wireless adatkapcsolatokat (pl. NFC, direkt wifi), soksávú kommunikációs képesség, olcsóbb, egyéb gyártóktól is beszerezhető aktív kiegészítők kínálata, olcsó/ingyenes appok széles választéka, annak az iphone egy szűk ketrec.


Nem rossz ez a teló, csak nem mindegy, kinek.

Két fajta embernek jó.

Annak, akinek csikkpénz az Apple telók és kiegészítők ára, megelégaszik a szűkös szolgáltatáaskörrel, de azt megbízhatóan, magas minőségben várja el.

Meg annak, akinek csak Fb, insta az élete és képes az utolsó vasát is kipréselni, hogy egy státuszszimbólunak hitt alma-jelet mutogathasson a tok kerek lyukán át.


Mindenki másnak ott az android.

2019. ápr. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

#9:

Egy normálisan optimalizált középkategóriás Android is stabil és jó minőségű, Huawei pl abszolút ilyen, sőt, egyre jön föl. Szervizháttérről nem nagyon tudok nyilatkozni, mert eddig egyik mobilomat se kellett szervizelni, használtam őket 2-3 évig, aztán eladtam és lecseréltem. A frissítés Androidra is jön és amúgy nem mindig éri meg, mert nem feltétlenül hoz olyan újításokat, amit ki is használsz. A státusszimbólumokat meg kejne mindenki a hajára!


Össszességében az iPhone annak való, aki villogni akar és/vagy alig használ ki valamit abból, amit egy okostelefon tudna.

2019. ápr. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!