Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Garmin Vivosmart 3 okosórát hogyan kell egy iPhone-nal párosítani?

Már egy ideje megvan a telefon és az óra is, de nem tudom őket párosítani, mert Bluethoot-on nem találják egymást, pedig egymás mellett vannak. Letöltöttem ugye az alkalmazást a telefonra, csináltam fiókot is stb, de nem találják egymást.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Garmin, vivosmart 3, iPhone, párosítás, bluetooth

ápr. 25. 16:56  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért írja az itunes ezt ha párosítani akarom az iphoneom?
Xaomi Mi Band 2-t nem tudom párosítani Iphone SE-vel. Ötlet?
2 iPhonet össze lehet párosítani, hogy például én rakok egy zenét, és a másikon is az szóljon?
Olvastam hogy Iphone 5s-en nincs bluetooth. Gondolkoztam azon a telefonon vásárlásra. Nekem van egy bluetooth-os hangszóróm akkor a készülékemet nem tudom majd párosítani vele?
Iphone 5s-t lehet párosítani 2013-as lg smart tv-vel?
Hogyan kell párosítani az LG G Watch-ot egy iPhone-hoz, ha a telefon nem látja?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!