Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az ősregi tabletem alkatrészei...

Az ősregi tabletem alkatrészeivel lehet még valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy tabletem, ami 3 éve elromlott, mert ugy betört a kijelzője, azota ott porosodik a szekrényen.

A mostani telefonomat ma leejtettem a betonra, de neki csak annyi a baja, hogy betört, ugyanugy tudom használni, de meg akarom csináltatni bátyámmal. Neki adnám cserébe a tabletet, csak nem tudom, hogy tud e vele kezdeni valamit, jok e meg az alkatrészei stb, mert penzem az nincs.



2019. ápr. 25. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
A tablettád értéktelen.
2019. ápr. 25. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Tehát az egyiknek az a baja, hogy betört.

A másiknak viszont csak annyi a baja, hogy betört.

Értem.

Hulladékudvar.

2019. ápr. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előbb nem írtam, a telefonnál típusfüggő, lehet éppen javítani is.
2019. ápr. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Típustól függ, de szerintem ne így akard meghálálni neki, vagy fedezni az alkatrészek árát. Előbbi családon belül nem is illik, utóbbival meg több a nyűg, mint amennyit ér a dolog.
2019. ápr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

2.

A tablet nem kapcsol be, annyira betört, de a másik meg működik. Értelmezd a kérdéssst, mielőtt megosztod a "véleményed", amire nem volt szükségem, mert nem tartozik a kérdéshez.

2019. ápr. 26. 14:08
 6/7 anonim ***** válasza:

"Értelmezd a kérdéssst"


Milyen kérdésssssssst te kis majom?

Pontosan lefordítottam, most mit kell kötekedni, ennyi humorérzéked sincs, agresszív kismalac...

2019. ápr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a humor kategóriába írtam, ugy tudom.
2019. máj. 1. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!