Ez hogy lehetett?

Figyelt kérdés
Ma a plázában voltam barátnőmmel, egy idő után szétváltunk és gondoltam felhivom, hogy tartsuk telefonon a kapcsolatot. Beírom a számát és 100%,hogy nem nyomtam félre tehát, hogy őt hívtam! Erre beleszol egy teljesen más ember akit nem is ismerek és totál elkezd szaggatni a vonal. Kinyomtam majd elmeseltem barátnőmnek és megkérdezem h ez mi volt.. Meglepődött és megnéztük a telefonjan, hogy van e valami a híváslistaban de nem volt és nyilván nem ő viccelt meg ezzel. Szerintetek? És megegyszer mondom, tuti, hogy jó számot hívtam.. Vissza is ellenőrizzük.
2019. ápr. 27. 01:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Sok volt a Tátratea mi?👍
2019. ápr. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"100%,hogy nem nyomtam félre tehát, hogy őt hívtam!"


Most mi értelme az esküdözésnek, te miről beszélsz? A saját híváslistádban ott a bizonyíték.

Eleve milyen dolog ez, te csak úgy fejből nyomkodod be a számokat, még a barátnőét is? Nincs letárolva?

2019. ápr. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Aki nem érti a lényeget, direkt hívtam fel a barátnőmet a hivaslistamban ott van, hogy XY tehát a barátnőm neve h tényleg öt hívtam de más szólt bele és barátnőmnek nem is jelzett a telojat h hívom. Mást nem hivhattam. A vonallal nem lehetett gond?
2019. ápr. 27. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!