Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem jelzi a telefonom,...

Miért nem jelzi a telefonom, hogy hamarosan lemerül?

Figyelt kérdés
A legutóbbi frissítés óta nem jelzi a telefonom, ha alacsony százalékon van. Előtte 19%-nál és 10%-nál is jelzett, továbbá 10 alatt a piros jelzőfény is villogott. Most semmi jelzés nincs, és elég kellemetlen, hogy a legváratlanabb pillanatban egyszer csak lemerül. Meg gondolom a telefonnak se tesz jót, ha teljesen lemerítem. Hogyan tudnámvisszaállítani, hogy megint értesítsen?

2019. ápr. 27. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alapból nincs rajta ilyen, de mégsincs vele gondom! Ha frissítetted a telefont, mert gondolom a felhasználás miatt szükséged van rá, akkor elvileg gyakran használod, a kijelzőn pedig láthatod az akkuszintet! Meg aztán nem luxus egy powerbank!
2019. ápr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nen azzal van bajom, hogy gyorsan merül, mert nem merül gyorsan, csak 10 éve minden telefonom "szólt", ha merül, és már ezt annyira megszoktam, hogy magamtól nem veszem észre.
2019. ápr. 27. 13:42
 3/3 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ha a telefonban ilyen funkció nincs az akkumulátor menüben, akkor számos ilyen alkalmazást le lehet play-ről tölteni.
2019. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!