Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hány év után kezdenek el...

Hány év után kezdenek el lassulni az okostelefonok?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 27. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Nem lassulnak.
2019. ápr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Nekem most 2 és fél éves. Már érzem hogy kicsit lasabb,az akuja hamarabb merül nem reagál a Home gomb vagyis csak sokadjára. Ezeket észleltem. Illetve hozzáteszem megvplt a napi használat.
2019. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Általában egy gyári visszaállítás csodákat tesz.
2019. ápr. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
3 év. Nálam állandóan lefagy, az aksi tönkre megy.. gyári beállitással többször vissza állítottam de nem nagyon segít
2019. ápr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik lassul! Lehet, hogy némelyik rosszabb típusban egyes alkatrészek 3-4 év után elhasználódnak, és így a telefon némely dolgokra másképp reagál, vagy befagy, de átlagos használat mellett lassulás nem igazán észlelhető! Viszont egy gyári visszaállítás vagy tisztító alkalmazás (például Clean Master) tényleg csodákra képes! Ha viszont egy komplett hard reset-et csinálsz, előtte csinálj egy biztonsági mentést is, hogy a fájlok ne vesszenek el!
2019. ápr. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem és ismerőseimnek mindegyik telefon lassulni kezdett, kb 2 év után, nekem volt amelyik szűk 1 évig bírta.
2019. ápr. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2-3 év után az elözö telefonom mostanában kezd ilyené válni .
2019. ápr. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Márka és típus függő.

A gyengébb hardverrel ellátott telefonok hamarabb, mint a felső kategóriás készülékek.

2019. ápr. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!