Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Shadow Fight 3: Már majdnem...

Shadow Fight 3: Már majdnem Gizmo-nál vagyok, de eddig csak Shadow-on, Shadow Mind-on, A Játékos Kartakterén, Itu-n és Bolo-n volt a hangsúly. De hova lett a többi szereplő, pl Marcus és June?

Figyelt kérdés

Szóval nemrég kijött a Chapter VII első része. Viszont komoly problémáim akadtak a történet feldolgozásával, megértésével kapcsolatban: Ha jól tudom, Marcus-t a Chapter VI-ban láttuk utoljára. A Chapter VII-ben csak érintőlegesen lett megemlítve.

June felől a Chaper V óta abszolút nem hallottunk, nem is említették, de még csak utalás se volt rá.

Különben nem csak róluk beszélek, még sokkal több szereplő is van, akikre már régóta nem esett utalás


Arra vagyok kíváncsi, hogy csak én nagyon nem értem mi folyik itt, vagy más is így van vele?



#történet #említés #Shadow Fight #Shadow Fight 3 Chapter VII #Shadow Fight 3
2019. ápr. 28. 11:17
 1/3 anonim válasza:
45%
Shadow Fight 2 jobb
2019. júl. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem mindegyik jó
2019. nov. 22. 17:35
 3/3 A kérdező kommentje:
Remélem a story befejező részével válaszokat kapunk
2019. nov. 22. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!