Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
kekmacska3 nevű felhasználó kérdése:

Shadow Fight 3: Már majdnem Gizmo-nál vagyok, de eddig csak Shadow-on, Shadow Mind-on, A Játékos Kartakterén, Itu-n és Bolo-n volt a hangsúly. De hova lett a többi szereplő, pl Marcus és June?

Szóval nemrég kijött a Chapter VII első része. Viszont komoly problémáim akadtak a történet feldolgozásával, megértésével kapcsolatban: Ha jól tudom, Marcus-t a Chapter VI-ban láttuk utoljára. A Chapter VII-ben csak érintőlegesen lett megemlítve.

June felől a Chaper V óta abszolút nem hallottunk, nem is említették, de még csak utalás se volt rá.

Különben nem csak róluk beszélek, még sokkal több szereplő is van, akikre már régóta nem esett utalás

Arra vagyok kíváncsi, hogy csak én nagyon nem értem mi folyik itt, vagy más is így van vele?

Keress kérdéseket hasonló témákban: történet, Shadow Fight 3 Chapter VII, Shadow Fight, Shadow Fight 3, említés

ápr. 28. 11:17  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha telefonszámmal csinálok új fiókot a Messengerbe, akkor hogy tudom azt elérni, hogy a telefonom névjegyzékében szereplő ismerőseim ne lássanak, ha nem akarom?
Honnan tudja egy iPhone egy, a telefonkönyvbében szereplő számról megállapítani, hogy az is egy iOS-es eszköz, és lehet FaceTime meg iMessage hívásokat/üzeneteket indítani felé?
Androidos telefon nem jelzi ki névvel a telefonkönyvben is szereplő neveket ha azok hívnak, csak számot, miért?
Vásároltam egy samsung J5 mobiltelefont. Olyan kérdéseim/kérdéseim lennének, hogy tudok e vhogy a névlistámban szereplő nevekhez külön csengőhangot választani?!
Milyen névjegyzék kezelő alkalmazást használjak Androidon 6-on, hogy a vállalati névjegyzékben (exchange server) szereplő kapcsolatokat is keresni és menteni tudja a telefonra?
Nokia 225-ös készüléknél a címtárba szereplő nevek mellé hogyan lehet aktuális fotót beszúrni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!