Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SIM-kártyát hogyan aktiválok?

SIM-kártyát hogyan aktiválok?

Figyelt kérdés
Egy régi Nokiám tönkrement, a SIM-en lévő telefonszámok megvannak, ami a memóriában volt szám, azt egy pasi áttette egy másik SIM-re. (Nem a telenorban, mert onnan elhajtottak.) Az új telefonom a régi és aktivált kártyát elfogadja, az újat nem. A SIM számát kérné, de olyan nincs. Mi a megoldás?
2019. ápr. 28. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Honnan szerezted a másik SIM-et?
2019. ápr. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Van egy pasi, aki telefonokat ráz gatyába, ő szedte ki a töröttből az adatokat és tette egy másik SIM-re. Elég nagy forgalmú boltja van, nem hiszem, h ne értene hozzá.
2019. ápr. 28. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

"A SIM számát kérné, de olyan nincs"

Te most a pin kódról beszélsz? Mert egyébként elég zavaros a szöveged. A pin kód a simhez tartozó plasztikkártyán van, vagy a szolgáltató is kiadja a sim tulajdonosának. Ha egyiket sem tudod, akkor nincs pin kód.


"Mi a megoldás?"

Ha a kérdésedből és a válaszomból semmit nem értesz, menj vissza a faszihoz.

2019. ápr. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
egy 16 évvel ezelőtt kapott SIM-kártyáról beszélek, ami benne volt egy telefonban. annak a telefonnak a képernyője tönkrement. SIM-kártyát kiszedtem, beletettem egy másik telefonba. a tönkrement telefonnal bementem egy szervizbe, egy férfiember lementette egy másik SIM-kártyára a memóriában levő telefonszámokat. ezt az új SIM-kártyát viszont nem fogadja el a telefonom, mert maga a kártya nincs regisztrálva. vagy aktiválva. vagy mittudomén. számokat kér, de se a régi SIM-kártyámhoz nincs már meg a plasztiklap, amin rajta vannak a számok, se ehhez az új kártyához nem kaptam semmiféle plasztiklapot, amin számok lennének.
2019. ápr. 28. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:

"egy férfiember lementette egy másik SIM-kártyára"

És az a sim honnan, kié? De lehet, hogy nem független a telefonod és hálózatnyitó kódot kér a készülék, ennél többet nem tudok kisakkozni a történetedből.


"mert maga a kártya nincs regisztrálva. vagy aktiválva. vagy mittudomén. számokat kér"

Hát apám, pontosan kéne megnevezned a hibát, mert nem mindegy. A készülék kiírja pontosan, mi a baja. Nincs energiám kisregényt írni minden lehetséges "mittudomén" nyavaja esetére.

2019. ápr. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!