Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vagyok tiltva Omegleről...

Miért vagyok tiltva Omegleről (AnonyChat), ha nem csináltam semmit?

Figyelt kérdés
Tudom,sokan nyomják ezt a "nem csináltam semmit" dolgot,de nálam annyi történt ,hogy letöltöttem,beállítottam a nemem és a korom (20) ,majd keresést indítottam és az fogadott ,hogy "You are temporarily banned" ,tehát örökre tiltva vagyok. Mi lehet az ok? Sose használtam korábban.
2019. ápr. 28. 16:05
 1/2 anonim ***** válasza:
valszeg olyan ip-rol vagy amit mar tiltottak korabban. modemet inditsd ujra(huzd ki/be) es uj ipt fogsz kapni.
2019. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

""You are temporarily banned" ,tehát örökre tiltva vagyok."

Tehát ideiglenesen tiltva vagy.

Ha sikerült új IP-címet kapni, még akkor is ráfázhatsz, ha közben böngésző cookie / cache alapján beazonosít.

Ezért lényeges ezek törlése is.

Nem elég a cookie, nem véletlenül említem, mert vannak erre trükkök, hogy egyéb tárolt dolgokból is felismerhet.

2019. ápr. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!