Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek megérné megvenni...

Szerintetek megérné megvenni a telefont?

Figyelt kérdés
Egy Huawei Mate20 prorol lenne szó de előfizetéses konstrukcióban. A telefonért nem kéne fizessek semennyit, 2 évre lenne 17.800 ft a havidíj. Ebbe benne van a korlátlan beszélgetés és korlátlan mobilnet. Megéri belevágni ezeket a szempontokat tekintve?

2019. ápr. 28. 21:02
 1/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Ezt igazából csak te tudhatod... Nekem biztosan nem érné meg. Amiket érdemes megfontolnod: mennyit telefonálsz és intervnetezel VALÓJÁBAN? Mert jól hangzik, hogy korlátlan csomagot kapsz, de ki is használod? Mert ha mondjuk telefonálsz 80-150 percet meg használsz 1-5GB internetet, akkor max 5000-ből (alsó értékeket nézve 3000-ből) megvan az a csomag, amit VALÓBAN használsz. Azaz a telefon akkor 24*13000Ft-ba kerül (jó 300 000Ft). Persze ha órákat telefonálsz, és amikor épp nem telefonálsz, akkor videókat streamelsz, akkor megérHETI.
2019. ápr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"A telefonért nem kéne fizessek semennyit, 2 évre lenne 17.800 ft a havidíj."

Ez egy közkeletű tévedés, mert konkrétan benne van az árában.

"Ebbe benne van a korlátlan beszélgetés és korlátlan mobilnet. Megéri belevágni ezeket a szempontokat tekintve?"

Mi a díjcsomag neve?

2019. ápr. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ez Telenoros Blue+M csomag. És én havi szinten 30-40 órákat telefonálok a netfogyasztás 70-80 GB sacper.
2019. ápr. 28. 22:41
 4/9 repulo ***** válasza:

Most vagy te néztél be valamit, vagy én.

A Blue+M korlátos, 7990 forint és a készülék 161990 forintba kerül vele.

A Blue+XXL korlátlan, 18990 forint és a készülék 55990 forint.

Esetleg van hűségkedvezményed?

2019. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez 2 évre pontosan 427200 ft.

Te tudod hogy ez megéri neked.

2019. ápr. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%

Ahha...

A készülék törlesztőjéért fizetsz... .

Ha teheted, inkább a Mi 9-et vedd meg, itt van egy teszt videó róla: [link]

Maga a Mi 9 olcsóbb és ebben az évben jelent meg, illetve Smartshop-nál is van Cofidis áruhitelét érdemes megnézned, hogy mennyi lenne az havonta és mellé számold a Blue + M díjcsomagot.

Vesd össze ezzel: [link] (ez az, ami a kérdésedben szerepel).

Maga a Blue + M nem korlátlan mobilinternet, mint ahogy most írod. Csak a beszélgetés korlátlan, HÁLÓZATON belül.

A Vodafone Go L-nél 10 GB-ot kapsz, mint mobilinternet és 100 percet/SMS-t kapsz mindenhová, EU-n belül. Itt tudod megnézni a kínálataikat: [link]

A Telekomnál meg te magad választhatod, miért, mennyit fizetsz, ezen kívül ők az első magyar szolgáltatók, akiknél elérhető az e-sim opció is (csak gyors ránézéssel, itt a HÁLÓZATON belüli korlátlan + 6 [és nem 4] GB adat, egy hónapra, 6490 Ft-ra rúg). El lehet mondani, hogy a Telenor Blue + M drágább havidíjjal rendelkezik. Pusztán egy előnye van, hogy maga a Mate 20 Pro-t ő adja olcsón, törlesztő részletre (igen, olcsóbb az havonta, mint bármely boltban). Azt ne feledd, hogy a többi két mobilszolgáltatónál is vannak készülékek részletre, azokat is érdemes meglesni.

2019. ápr. 29. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nekem a Mate20 pro kell. Ahogy írtad is igen ez a készülék a Telenornál a legolcsóbb részletre sőt nagyon is olcsó! Ami a tarifát illeti tisztában vagyok vele hogy nem minden korlátlan, DE! Én csak hálózaton belül telefonálok minden ismerősöm 20-as. Ha hivatalos ügyben kell telefonáljak arra is ott van 250 perc. Tehát a hívást én korlátlannak tekintem mert az is számomra. Ami a netet illeti a 4GB-hoz 2500 ftért kapok 100 GB-ot, ami 104 GB szintén "korlátlannak" tekinthető az esetemben mert a max 70-80 GB amit használok sokszor annyit sem. Ezek így benne vannak a 17.800-as havidíjamban. 7990 a tarifa 7380 a Mate20 pro részlet +2500 a 100 GB.
2019. ápr. 29. 16:03
 8/9 anonim ***** válasza:
Jó - csak nem értem mi a kérdés. Ha neked ez a készülék kell és számodra elfogadható a tarifa is, akkor menj bele.
2019. ápr. 29. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már semmi sem. Meg van rendelve.
2019. máj. 2. 19:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!