Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha lejár a feltöltőkártyám,...

Ha lejár a feltöltőkártyám, akkor azonnal megszűnik a számom, vagy még van lehetőség egy ideig újratölteni?

Figyelt kérdés
A drága Telenor (innen is csókoltatom őket) ma reggel jól meglepett, hiába van több ezer Ft egyenlegem, ők simán letiltották a hívásokat a telefonomon mert "lejárt az egyenleged". Tegnap még jó volt. Az a kérdésem, hogy akkor már kuka-e a számom végleg, vagy ha még ma újratöltöm, akkor megmarad és tovább lesz használható? Illetve ha megszűnt, vissza tudom-e szerezni ugyanazt még egyszer? És utolsóként: tudok-e valahol hivatalos panaszt tenni a cég ellen?

2019. ápr. 29. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Tudomásom szerint a lejárt kártya is újra aktiválható, amennyiben fél éven belül töltesz rá lóvét.
2019. ápr. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok és soha nem is voltam Telenoros, de jártam már így egy másik szolgáltatónál.

Példa: Értesítés sms-ben: március 21-én lejár a kártyám, ha nem töltöm fel. Nekem is volt rajta ezer-akárhány forint. 21-én tölteni akartam, hogy ne vesszen el se a számom, se az egyenleg. Hát aznap már nem lehetett. A 21-ig, az 20-a éjfélig él.

Nekem elveszett.

Előtte kellett, hogy kapjál értesítést, hogy le fog járni a kártyád. Kaptál??

2019. ápr. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az lemaradt, hogy én azért szívtam meg, mert a Vodafone megtévesztően tájékoztatott, én így kaptam az sms-t, hogy 21-ig érvényes. Én úgy értelmeztem, hogy 21-én még tölthetem. Hát nem. Járj utána azért, mert minden szolgáltató más.
2019. ápr. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nekem ma (04.29) 00:25-kor, azaz már éjfél után(!) jött az üzenet, hogy MA éjfélkor lejár az egyenlegem. Ma délelőtt már nem tudtam használni, szóval erről ennyit. Egyébként sem küldenek soha konkrét dátumot, csak annyit hogy "5 nap múlva lejár", szóval ez szándékos félretájékoztatás. Ha nem tudom újraaktiválni a számom akkor gondolkozok rajta hogy a jogszolgáltatáshoz fordulok...
2019. ápr. 29. 13:50
 5/6 anonim ***** válasza:
Az szép. Direkt rájátszanak a szolgáltatók a megtévesztő értesítésekre. Bekaphatják. Nekem nem volt annyira fontos, mert nem azt a telefont használom, csak nem akartam, hogy elvesszen az a ezerpárszáz forint. Hát elveszett. A számnak nem jártam utána, így sem akartam megtartani. De a számok átvihetők egyik szolgálatótól a másikhoz. Ennyit tudok. Sajnálom, remélem, másnak figyelmeztetésül szolgál, aki olvassa, hogy a dátumok nem úgy értendők, ahogy a józan paraszti ész diktálná.
2019. ápr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Még annyi eszembe jutott, hogy így, hogy nem is tudsz hívást indítani, a számod is megszűnt ugyanannál a szolgáltatónál, vagyis a Telenornál, lehet, hogy át sem vihető. De mindenképp menj be, vagy hívd fel őket, mi a teendőd. Azért írálok, mert engem is nagyon bosszantott, hogy csak úgy elveszik... Befejeztem. Neked sok sikert. Ezért nem szabad utolsó pillanatokra hagyni, ezt már megtanultam.
2019. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!