Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szokatlan hívást kaptam....

Szokatlan hívást kaptam. Lehet-e következménye?

Figyelt kérdés
Felvettem egy telefonhívást. A telefon nem írt ki semmit a csörgéskor, nem szólt bele senki. Ráadásul amikor visszanéztem a híváslistát sehol sem jelent meg ez a hívás. Most parázok, előfizetéses telefonom van.
2019. ápr. 29. 18:32
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Éjszakára zárkózz jól be. Zavaros idők járnak.
2019. ápr. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Véletlenül nem te voltál az a parás is, akinek hasonló kérdésnél már javasolták itt az orvosi segítséget?
2019. ápr. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát nem. Elsőnek üzenem megyek kísérteni! De ennek ellenére komoly a kérdésem. A para egy esetleges magas telefonszámla miatt van. Tapasztalt-e valaki hasonlót?
2019. ápr. 29. 18:57
 4/5 anonim ***** válasza:
90%

A csalások köztudottan úgy működnek (ezt már egy TV-t néző nyugdíjas is mesélte nekem, mintha én nem tudnám), hogy látod a számot és visszahívod, akkor húznak le.

Ha te nem hívtál, akkor ez képtelenség.

2019. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

- Hívás fogadásért nem kell fizetni, kivéve ha eu-n kívül tartózkodsz (Roaming).


- Ha a telefon nem írt ki semmit és a listában sincs benne, akkor nem is volt valószínűleg hívás, csak a telefon zakkant meg egy kicsit.


Következmény? Ha többször előfordul akkor irány a szerviz.

2019. ápr. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!