Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet normális telefontoko...

Hol lehet normális telefontokot venni a neten?

Figyelt kérdés

(Huawei p9 Lite)


Úgy értem, olyan, amiről nem kapok le a festék, minta mostaniról, megfelelő a kameranyílás stb., szóval nem gagyi.

Mindenhol csak 1-2000 forintos ócskaságokat látok. ja, és nem ártana, ha mintás lenne:)



2019. ápr. 30. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a P9 lite már egy elég régi telefon. Ma már kb nem is gyártanak hozzá tokot így csak abból tudsz válogatni amik még raktáron maradtak.
2019. ápr. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Aliexpress, nyilván azok is kopnak, de inkább 3-500 ftert kopjon mint 1-2 ezerért.
2019. ápr. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

eBay.

Vegyél egy Nillkin tokot, az minőségi, de mégse túl drága.

2019. ápr. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Wadmalac ***** válasza:
60%

Én Aliexpressről vettem 1-2000 forintos tokokat, amit napi szinten használok, még mindig gyári állapotú.


Tudni kell választani.

Ami nem anyagában színezett, nem krómutánzatos, nem aranyozottnak látszó, egyszínű szilikon-műanyag, az általában tartós.

2019. ápr. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Rendeltem Nillkint.


Köszönöm a válaszokat!

2019. ápr. 30. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!