Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy lehet a Vodafone-nal...

Hogy lehet a Vodafone-nal olcsóbban kihozni telefonokat?

Figyelt kérdés

Szóval azt nem értem, hogy több ismerősöm is mesélte már, hogy kapott egy telefont a Vodafonetól/T-mobiltól stb vagy ilyen 100ezrekkel olcsóbban hozzák ki a telefonokat. De hogy?! Én már évek óta Vodafonenal vagyok előfizető és soha egyszer nem kaptam még semmilyen telefont olcsóbban sem, nem hogy még ingyen. Van, aki kb 2-3 évente hoz ki új telefont és mikor kérdeztem ezt hogy, azt mondta a szolgáltatótól kapta, mert ilyen meg olyan csomagban van.

Én ennek nem értem a menetét, valaki elmondaná hogy működik ez?


2019. máj. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
egyszerű: részletfizetéssel és baromi drága előfizetési csomagokkal, aminek a negyedét nem használod ki.
2019. máj. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ez úgy működik, hogy a sok debilt az orránál fogva lehet vezetni és ezért mindent benyel. Odaadják a 300k-s Samsungot 2 évre havi 25 ezres csomagban. Szerintem nem kell segítség a kiszámításhoz, hogy mennyire ráfizetéses. Csak persze az IQ 0-ák ezt nem értik meg sose.
2019. máj. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy adnak ingyen hogy utána fizetni kell a részleteket.
2019. máj. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
41%
A legtöbb "telefonkihozók" a négy alapművelettel sincsenek tisztába, és a magyarul írt szöveget sem értik meg, hogy mit is vállalnak. Direkt nekik fogalmazzák őket.
2019. máj. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki lehet hozni ingyen, csak figyelj a kamerákra :)
2019. máj. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!