Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Te milyen szempontok alapján...

Te milyen szempontok alapján választottátok a jelenlegi telefonotokat? Milyen típus? Mire használod napi szinten?

Figyelt kérdés

2019. máj. 1. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Azon funkciók, szolgáltatások + kinézet alapján, amit ki is használom: gyors vezetékes és vezeték nélküli töltés, kijelzőben lévő ujjlenyomat olvasó, vízcsepp alakú NOTCH, jó kamera, NFC, távirányítós infra, jó hardver, viszonylag alacsony ár, nincs tele minden, kötelező Google szolgálással (amiket életemben nem használok). Ezen felül, a hardvere is legyen jó és/vagy csúcskategóriás.

Nekem eddig a Xiaomi Mi 9 jelenti, de ha van más készülék, ami teljesíti, akkor azt választom (emiatt várok még a Meizu-ra, illetve az OnePlus-ra, hátha valamelyikőjük bejelent egy nagyon jó készüléket).

2019. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Kinézet: ne legyen lekerekített a sarka

Jó ár-érték aránya legyen


És kb. ennyi. Huaweu p8 lite-om van, meg van már 4 éve és még mindig szeretem.

A céges telóm samsung galaxy a7, de az nem tetszik, akkora, hogy már nem esik kézre

2019. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

- kinézet

- ár-érték arány

- teljesítmény

- kamera

- ismert modell (custom ROM van rá)

Így lett S7-em.

2019. máj. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Szempontok:

- Könnyen szerelhető

- Olcsó alkatrészellátás

- Bővíthető tárhely

- Jó kamera

- Kiváló zenei képességek

- Csúcshardver

- Dual SIM


Egyetlen telefon felelt meg ezeknek, az LG V20. Többnyire csak az asztalon pihen, napi 1-2 hívást intézek rajta, meg este filmezek rajta. Ha meg megyek valahová, ezen hallgatok zenét, ezen kommunikálok, stb.

2019. máj. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Pár éve már, de nekem ami fontos volt:

Stock közeli szoftver, minimális bloatware-el

Jó kamera

Elöl lévő ujjlenyomatleolvasó

Jó támogatottság (gyári és 3rd party)

Gyors töltés

Min 64 giga tárhely


Oneplus 5öt (az akkori legújabb 1+ modellt) választottam. Megbánni nem bántam meg de nem szeretem annyira mint a korábbi nexus 5-ömet, főleg a formája nekem nem jön be, egy kézben használni különösen kényelmetlen.


Alap funkciókon kívül Twitch/YT nézésre, zenehallgatásra és gyűjtésre, redditezésre, stb. használom.

2019. máj. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

- jó üzemidő

- bevált márka

- jó ár/érték arány

- minimum 5.5'-ös kijelző

- minimum 3 GB RAM

- bővíthető legyen

- könnyen lehessen root-olni

- vélemények a telefonról


Ezek alapján lett egy Meizu M6 Note.


Sajnos 3 hónap használat után azt kell mondjam, hogy picit csalódás, főleg abból a szempontból, hogy vannak apró, de viszonylag gyakori akadások a rendszerben, ami az előző ilyen márkájú telefonjaimra nem volt jellemző. Ami viszont nagyon tetszik benne, hogy üzemidőben még az általam vártnál is sokkal jobban teljesít, ami nálam nagyon fontos szempont. Összességében azért egy jól használható telefon, főleg az árához képest, de a már említett dolog miatt nem vagyok vele teljesen elégedett. Viszont amire nekem kell, arra egyelőre megfelel: netezés, online ügyintézés, zenehallgatás.

2019. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Korábban megszoktam a márkát, és meg vagyok vele elégedve. Nem akartam túl nagy telefont, ezért nem Mate és nem pro, csak sima Huawei P20. Youtube nézésre, netezésre, e-mail-re, fotózásra, néha navigációra használom.
2019. máj. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szinte mindenki ugyanarra használja
2019. máj. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

- kis méret

- jó kamera

- legalább 3 évig kapjon frissítéseket


Ebből lett iPhone 8.

2019. máj. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Huawei p9 lite 2017. Két éves lessz októberben. Zenehallgatás, fényképezés, E-mail ezés, netezésre használom, telefonáláson kívül. Sajnos, már semmilyen appot nem lehet letölteni, mert nincs hely. A memóriakártyára, meg csak képeket lehet tenni.
2019. szept. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!