Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5-ön tényleg így néz...

_PÁWAGYEREK_ kérdése:

Iphone 5-ön tényleg így néz ki az operációs rendszer?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Utánanéztem neten, és találtam néhány képet az iPhone Tényleg ezt az OP rendszer van rajta hogy ilyen elavultnak néznek ki az ikonok, vagy ezt lehet még frisitteni a mostani új iPhones ikonokra. Nincs 5-ös iPhonem, ez csak kibancsisagból kérdezem.


Tényleg minden iPhone 5-ön így néz ki:


[link]



2019. máj. 1. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Nem, iOS 10 a legutolsó verzió rá, abban már az újfajta ikonok vannakm
2019. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez egy 6os ios rendszer kb.... reg nem ilyen az 5os szerian
2019. máj. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Így néz ki jelenleg az i5-ön: [link]
2019. máj. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 5 ös iphonom van, első kiadás, űjonnan vettem anno. A legutolsó frissítéssel úgy néz ki, ahogy a #3- as mutatja.
2019. máj. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az iPhone5-ös iOS 6.0-val jött ki, és 10.3.3 a legfrissebb oprendszer rá. Az új fajta színátmenetes ikonok iOS7-től jöttek ki. Előtte ezek a buborékszerűek voltak, de nekem például jobban tetszenek. Ez az újabb fajta is régi, már kezd unalmassá válni, kitalálhatna valami újabbat az Apple.
2019. máj. 3. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!