Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkrement a kamera?

Tönkrement a kamera?

Figyelt kérdés

Ilyet még nem tapasztaltam korábban :D rámegyek a telómon kamera/fényképezőgép ikonra, megnyitja, majd egyből zárja is be, újraindítàs után szintén.

(Androidos készülék, màsfél éves)



2019. máj. 3. 11:05
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Ilyenkor törölni kell a Kamera adatait.


Nem tudom milyen telefonod van, de nekem Samsungnál így működik: Alkalmazások --> Fényképező --> Tárhely --> Adatok törlése.

2019. máj. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem sikerült :/ ezt csinálja most is.

Htc amúgy

2019. máj. 3. 17:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Factory resetet próbáld meg sztem.
2019. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nagy valószínűséggel pedig ez lesz, mivel eddig ilyet nem csináltam. Előtte milyen óvintézkedéseket érdemes megtenni?
2019. máj. 4. 14:39
 5/9 anonim ***** válasza:
Biztonsági mentést.
2019. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Elvileg megtörtént a biztonsági mentés. Honnan kellene látnom, hogy az sikeresen zàrult? A google fiókba mentettem elméletileg, de nem láttam semmit, hogy dolgozna a telefon.
2019. máj. 6. 13:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Én 2szer csináltam factory resetet szinte semmi olyan nem volt amit el akartam volna menteni. Asszem arra való, hogy képeket, zenéket, dokumentumokat stb. elmenti aztán késő leszeded onnan. Én a cuccaim úgyis SD be mentettem.
2019. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, most újra lėpnėk be, azt irja tartalom lekerese masik telefonrol, ramentem, sokaig tolt majd kiirta h nem talalhato kapcsolat :S
2019. máj. 6. 17:53
 9/9 A kérdező kommentje:
Na, minden adatok megvan, kamera még mindig kilépteti magát egybol XD de azért köszi!
2019. máj. 6. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!