Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem engedi, az SD-kártyá...

Miért nem engedi, az SD-kártyám, hogy átrakjam rá a képeimet, videóimat?

Figyelt kérdés

Van egy 64 gb-os sd kártya a samsung j330 telefonomban.Egy idő óta nem engedi, hogy átrakjam a képeim, nen lehet alapértelmezett mentési hely se, és ha átrakom a kártyára az alkalmazásaimat, egy idő után visszahelyezi a telefon memóriájába. És nem telt be a kártya tárhelye, max 2 giga foglalt.


Kérlek segítsetek!

Válaszokat előre is köszönöm.



2019. máj. 3. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
meghalt a kártya. nekem is ilyesmi volt (sokkal kisebb kártyával), semmi újat nem tudtam rárakni (pl kamera képeket nem tudta elmenteni), de a rajta levő dolgokat tudtam használni. formázni nem tudtam egyáltalán, formázás után is ugyanúgy rajta volt minden. újat kellett venni
2019. máj. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bitos? Mert csak pár hete van meg.
2019. máj. 4. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
uh hát akkor nem biztos, az én kártyám sok éves volt mikor tönkrement
2019. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Najó. Most az van hogy átmennek adatok, de egy idő után nem enged többet átrakni, utána meg megint enged párat...
2019. máj. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!