Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elromlott az LG G3 telefonom...

Feta kérdése:

Elromlott az LG G3 telefonom képernyője viszont a belső memórián sok minden van, meg tudnám menteni valahogy?

Figyelt kérdés

Az a szorult helyzet állt elő, hogy az LG G3 telefonom képernyője elromlott és csak egyetlen egy pontban érzékel alul, ott is rosszul. Viszont működik, be tudom kapcsolni, tölteni, minden.

Nagyon sok minden van a belső memórián (videók képek) amik nem szeretném ha elvesznének.

Amikor összekötöm a géppel akkor nem tudom áthúzni a fájlokat mivel a telefonon a "telefon töltése" opció van beállítva, viszont nem tudom átállítani a "fájlok küldése" opcióra.

Ahhoz, hogy gépről irányítani tudjam, le kell tölteni valami programot a telefonra is, szóval kilőve.

Csak emiatt nem szeretnék 20-30 ezer forintot költeni a képernyőcserére.

Nem tudtok valami módszert amivel meg tudnám menteni a belső memóriát?

Köszönöm, hogy végigolvastad. ;)



2019. máj. 4. 17:49
 1/3 anonim válasza:
Próbáld meg másik számítógéphez csatlakoztatni nem kell semmit sem fel telepíteni volt már velem is ilyen
2019. máj. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Alex Fly ***** válasza:
Ha az érzékelés nem műxik, akkor OTG-vel köss rá egy egeret. Innentől már triviális...
2019. máj. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen srácok :D
2019. máj. 5. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!